Detail recenze: Hotel Perla

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Jany:
Moc špatný dojem, nedoporučila by nikomu

Ubytování

Ubytovani celkem dobré, ale s úklidem tomu moc nedali, za 11 dni pobytu pouze 2 krát uklizeno, na balkonu pouze dvě židle, na kterých se opravdu člověk bál sedět, jelikož byly vratké, po stolku ani památky, což si myslim velký nedostatek, když jste si večer chtěli posedět, nebylo kam položit sklenici nebo hrnek, nešla klimatizace a po dvou dnech ani televize.


Strava a stravování

Ano strava opravdu katastrofa, jidlo studené, každý den stejné, hranolky gumové studené, jednou za jedenáct dní sláva horká bramborová kaše na snidani zapachajici vejce a olezlý salám, saláty pořád ty stejné, žádná změna, zákusky dobré ikdyž pořád stejné, nejlepší bylo ovoce tam se dalo vybrat. Dva dny nebylo ani piti a nikoho to ani nezajímalo, prostě pohoda, nezájem, Takže opravdu katastrofa, nejhorší jidlo co jsem kde měla a to nejsem náročná, tak tady už opravdu nikdy.


Vybavení, služby a personál

Vybaveni dostačující, až na to že nebyl na balkoně stolek, ale to jsem už psala. Ale celkem to ušlo na to, že jsme na pokoji jen spaly, tak nám to stačilo. Personál nic moc, převážně neochotni, dokonce jsme museli řešit s delegátem, číšník nám nadával, dost vulgárními slovy, myslel si, že nerozumime, moc špatné. Vypadá to, že jsem šíleně negativni člověk, ale tohle jsem opravdu nikde nezažila, všude jsem byla spokojená, nejsem náročná, ale tohle byl propadák.


Pláž a moře

Pláž a moře úžasné, pozvolný stup do moře úžasné, pláže čisté, jediné co mi chybělo, nebyly na pláži sprchy, ale dalo se to bez nich přežít


Okolí hotelu

Okolí bezva, kousek do města, na zastávku, super


Celkový dojem

Tady do tohoto hotelu už nikdy katastrofa


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–16 h