Pobyt v hotelu Pinero Bahia De Palma ***

Recenze hotelu Hotel Pinero Bahia De Palma *** - Španělsko - Mallorca - El Arenal

Hotel je v rušném letovisku El Arenal, kousek od pláže a místní promenády. Hotel je staršího typu a je to na něm vidět.

Ubytování (3 / 5)

Pokoje byly vždy čisté a upravené, i když vybavení je staršího typu. Na pokoji chybí minilednice, kterou si můžete vyžádat na recepci za poplatek 30 EUR/týden Jsou vybavené klimatizací, TV, trezorem za poplatek a fénem v koupelně. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.

Strava a stravování (4 / 5)

Restaurace je poměrně velká, ale stoly jsou docela namačkané na sobě. Výběr jídla byl vždy velký. Jídlo bylo chutné. Ocenila jsem velký výběr salátů, zeleniny a taky ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel má terasu s bazénem, kolem kterého jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na terase je také pár stolů k sezení, kam si můžete přinést drink z baru. Hotel má svůj miniclub pro děti. Wifi je na recepci zdarma, ale musíte souhlasit s přihlašovacími podmínky hotelu.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláže je od hotelu z kopečka dolů vzdálená asi 200m. Vstup do moře je velmi pozvolný. Pláž je tady opravdu krásná. Široká s jemným pískem a palmami. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, ale jsou tam i místa bez lehátek, kde si můžete rozdělat svou osušku. Moře je tady velmi čisté a uvidíte i pár malých rybiček.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel je v centru El Arenalu, které patří mezi rušné letoviska. V okolí hotelu je spousta barů, diskoték a restaurací. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Autobusem můžete dojet do aquaparku nebo hlavního města Palma.

Celkový dojem (3 / 5)

Na hotelu je vidět, že je již staršího typu, nicméně všechny nedostatky vynahrazuje krásná pláž s čistým mořem.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.