Detail recenze: Hotel Pinero Bahia De Palma

  Španělsko, Mallorca, El Arenal

3/5

Veronika B.:
Hotel je v rušném letovisku El Arenal, kousek od pláže a místní promenády. Hotel je staršího typu a je to na něm vidět.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byly vždy čisté a upravené, i když vybavení je staršího typu. Na pokoji chybí minilednice, kterou si můžete vyžádat na recepci za poplatek 30 EUR/týden Jsou vybavené klimatizací, TV, trezorem za poplatek a fénem v koupelně. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.


Strava a stravování

Restaurace je poměrně velká, ale stoly jsou docela namačkané na sobě. Výběr jídla byl vždy velký. Jídlo bylo chutné. Ocenila jsem velký výběr salátů, zeleniny a taky ovoce.


Vybavení, služby a personál

Hotel má terasu s bazénem, kolem kterého jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na terase je také pár stolů k sezení, kam si můžete přinést drink z baru. Hotel má svůj miniclub pro děti. Wifi je na recepci zdarma, ale musíte souhlasit s přihlašovacími podmínky hotelu.


Pláž a moře

Pláže je od hotelu z kopečka dolů vzdálená asi 200m. Vstup do moře je velmi pozvolný. Pláž je tady opravdu krásná. Široká s jemným pískem a palmami. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, ale jsou tam i místa bez lehátek, kde si můžete rozdělat svou osušku. Moře je tady velmi čisté a uvidíte i pár malých rybiček.


Okolí hotelu

Hotel je v centru El Arenalu, které patří mezi rušné letoviska. V okolí hotelu je spousta barů, diskoték a restaurací. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Autobusem můžete dojet do aquaparku nebo hlavního města Palma.


Celkový dojem

Na hotelu je vidět, že je již staršího typu, nicméně všechny nedostatky vynahrazuje krásná pláž s čistým mořem.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h