Nespokojenost s ubytováním

Recenze hotelu Hotel Playa Mar **+ - Španělsko - Mallorca - S'Illot

Dovolená v hotelu Play Mar ve Síllotu, Malorca Při příjezdu nás autobus vyložil o 2 bloky mimo hotel a my s dalšími cca 6ti klienty musely v cca 1 hod. v noci bloudit a hledat hotel. Poté jsme na recepci byly okroužkovány páskem dle zaplacených služeb. Při reklamaci, že pásek je těsný, nám byl přestřižen a naúčtováno 1 Eur za každý nový. Po zaplacení "vzdušného" nám nebyl vydán účet a to ani za nové pásky. Následný den jsme se dozvěděly, že jsme měly při příjezdu nárok na jednoduché občerstvení s pitím (večeři?), ale to nám nabídnuto nebylo ( pouze 1. 2 a potom už to pan recepční přestal oznamovat. Na pokoji byla rozbitá sprcha a na opravu jsme čekali další celý den a až po několikátém urgování na recepci jsme se dočkaly výměny. Při reklamaci výše uvedených věcí delegátce ck sl. Hejlové jsme se nestačily divit. Delegátka nejen že neuměla španělsky, ale i anglicky měla problém připomínky vyjádřit. Musela nám to přeložit klientka, která tam byla také na dovolené. Nehledě na to, že nebrala telefony a vyjadřovala se až k SMS zprávám. Ubytování bylo v hotelu Dorado (Playa Mar). Ve smlouvě jsme měly uvedenou dependanci, ale všichni naši sousedé měli uvedeno Dorado ??!! Jednalo se o odloučené ubytování ( o dva bloky dále od hotelu ), ve velmi rušné ulici s několika bary, které hlučily do rána. Hotel měl vysoké schody, takže byl problém každý den vystoupat do druhého patra (natož s kufry). Klimatizace, či větrák chyběly, tj. celý den i noc bylo nepředstavitelné horko. Takže díky hluku a horku jsme se ani jednou nevyspaly. Nehledě na to, že za jídlem a případně i pro koupání v hotelovém bazénu jsme musely docházet. Když nám neúmyslně spadla osuška na spodní balkón a my to oznámily delegátce SMS ( telefon nebrala ),že se nemůžeme doklepat na pokoj, zda by to mohla zařídit, aby byla vrácena tak až po druhém oznámení její reakce byla taková, že si to máme říci pokojské. Když jsme ji sdělili, že španělsky neumíme, tak bylo slyšet, jak se někoho ptá, jak toto říci španělsky. Při odjezdu nám bylo sděleno, že opět autobus neodjíždí od hotelu, ale z místa o cca 300m vzdáleného (na nástěnce byla pouze adresa tj. zjistěte si, kde to je). Důvodem údajně byly trhy, které ale byly v jiných ulicích. Po stížnosti delegátce Hejlové nám bylo řečeno, ať nám "někdo" s kufry pomůže (jedna z nás byla závislá na berlích).

Ubytování (1 / 5)

Ubytování bylo v hotelu Dorado (Playa Mar). Ve smlouvě jsme měly uvedenou dependanci, ale všichni naši sousedé měli uvedeno Dorado ??!! Jednalo se o odloučené ubytování ( o dva bloky dále od hotelu ), ve velmi rušné ulici s několika bary, které hlučily do rána. Hotel měl vysoké schody, takže byl problém každý den vystoupat do druhého patra (natož s kufry). Klimatizace, či větrák chyběly, tj. celý den i noc bylo nepředstavitelné horko. Takže díky hluku a horku jsme se ani jednou nevyspaly. Nehledě na to, že za jídlem a případně i pro koupání v hotelovém bazénu jsme musely docházet.

Strava a stravování (4 / 5)

Se stravou jsme byly docela spokojené

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Bez fénu, větráku a klimatizace. Ta nebyla ani v jídelně, kde večer bylo nesnesitelné dusno a teplo.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž byla kousek od hotelu. Byla čistá. Moře krásné.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu pěkné, až na rušné noci

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem dobrý

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.