PLAYA MAR a rodinná dovolená

Recenze hotelu Hotel Playa Mar **+ - Španělsko - Mallorca - S'Illot

Ubytování se službami odpovídalo nízké ceně zájezdu.

Ubytování (3 / 5)

Pro 5ti člennou rodinu nám vyhradili 2ložnicový pokoj na samém konci hotelu. Pokoj byl velice prostý. V koupelně scházel větrák a toaleta se napouštěla nesmírně dlouho, což ve větším počtu osob na pokoji je opravdu nepříjemné. Jako pozitivum uvádím, že oba pokoje měli svůj balkón.

Strava a stravování (3 / 5)

Jídlo opět odpovídalo ceně. Kdo si chce pochutnat na španělské kuchyni, tady ji nenajde. Měli jsme polopenzi a myslím, že pro příště vystačíme s hotelovou snídaní.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál byl velice milý a na španělské poměry velice rychlý. Vybavení bylo zastaralé a jiné služby hotelu jsme nevyužili.

Pláž a moře (3 / 5)

Menší pláž dostupná během 3-5 min pohodové chůze, větší cca 10 min. Obě jsou relativně čisté a plné lidí.

Okolí hotelu (3 / 5)

fajn výlet na strážní věž cca 2km, větší historická města v okolí s trhy cca 8km, pár slušných restaurací (Toni´s, Del Sol) v Sillotu. Prostě středomořská klasika

Celkový dojem (4 / 5)

Pohodlí a hojnost si představuji jinak, ale to bychom nedali za polopenzi pro 2 dospělé a 3 děti 37tis. Kč. Celkový dojem z CK kazí pouze řada ilustračních fotografií k zájezdu, které neodpovídaly skutečnosti. Ukazovaly jiný hotelový komplex s bazény a dětskými atrakcemi, které spolurozhodly náš výběr. Proto nás na místě nemile překvapila jejich absence...

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.