Pohodový Silvestr na Pohodě

Recenze hotelu Hotel Pohoda **** - Česko - Zlínský kraj - Pozlovice

Pro začátek malá oprava. Hotel byl v minulých letech zrekonstruován a je z něj krásný 4* wellness hotel (ne 3* jak je zde uvedeno)

Ubytování (5 / 5)

Nádherné luxusní ubytování, všude 100% čistota. Prostorné pokoje, kdy i při využití přistýlky by byl zde dostatek prostoru. Bar, trezor, krásná prostorná koupelna, klimatizace -topení

Strava a stravování (5 / 5)

Snídaně bohaté, vše, na co si vzpomenete. Večeře probíhá formou švédských stolů s obsluhou personálu, cca 3 druhy příloh a 3 druhy mas, v libovolném množství, chuťově výborné . Silvestrovský raut bohatší, všeho dostatek, doplňováno. Pití se k večeři platí (načítá na hotelovou kartu), ceny nejsou nijak vysoké

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Nádherné zánovní wellnes od ráno do večera volně přístupné. Bazén, vířivky, 4 druhy saun, spousta druhů masáží, koupelí, zábalů apod. Velké množství masážních místností - žádné masírování v 1 velké místnosti oddělené paravány, jak někdy bývá zvykem. Personál profesionální. Všechny útraty si během pobytu můžete nechat načítat na hotelovou kartu a zaplatit při odjezdu, což je velmi pohodlné.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Luhačovice nejsou lyžařským střediskem, nelze hodnotit

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel leží v přírodním prostředí v blízkosti přehrady, krásné okolí na vycházky. Do centra lázeňského města dle mého odhadu tak 1 km, ale několikrát za den tam i zpět jezdí hotelový bus.

Celkový dojem (5 / 5)

Prožili jsme krásného Silvestra, vše včetně silvestrovského programu na velmi vysoké úrovni. Doporučuji na dovolené ( i s dětmi), na wellness a léčebné pobyty (nabízí velké množství procedur). Jediné malinké mínus bylo, že hudba na Silvestra hrála pouze do 2 hodin, což se nám zdálo na takové akci málo, jinak ale bylo vše na jedničku.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.