Hotel Post

Recenze hotelu Hotel Post **** - Rakousko - Štýrsko - Ramsau am Dachstein

Ubytování bylo mnohem lepší než jsem čekala. Opět se mi potvrdilo, že nemám moc dávat na recenze a proto jsem také vyrazila. Hotel je velmi útulný, čistý, na krásném místě a personál byl také příjemný. My jsme byli příjemný na ně a to se nám od nich také vrátilo.

Ubytování (4 / 5)

Byli jsme ubytováni na pokoji pro dva. Měli jsme k dispozici velký balkón, prostorný pokoj. Skříň, postel, gauč a křesílka s TV. Pokoj byl čistý a uklizený. V koupelně je fén. Jediná postel byla fakt příšerná, měkká proleželá matrace a šíleně vrzala. Za to snižuji jednu hvězdičku.

Strava a stravování (5 / 5)

Měli jsme polopenzi. Snídaně 7:30-9:00, večeře 18-19:30. Takto velký výběr jsem již dlouho neviděla, vše je formou bufetu. Ráno široký výběr nápojů, čaj, káva. Večer pití za poplatek. 2dcl vína 7euro, pivo 5,5 euro.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel leží opravdu na krásném místě. V hotelu najdete bazén, saunu, infrasaunu, lyžárnu(prý tam je, ale nenašli jsme jí), velkou restauraci. Paní recepční byla přítomna vždy odpoledne, uklízečka uklidila během snídaně. Vysávání probíhalo již kolem 7:30, nám to vůbec nevadilo. Nejeli jsme tam spát, ale užít si okolí.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Lyžování je do 10km ve Schladmingu, poté taky v Dachstein. Běžkařské tratě jsou za hotelem.

Okolí hotelu (5 / 5)

V hotelu dostanete letáček a slevou kartičku na možnosti výletů a atrakcí v okolí.

Celkový dojem (5 / 5)

Byla jsem velmi spokojená. Výhled z balkónu byl nádherný a pobyt byl velmi příjemný.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.