Zimní dovolená

Recenze hotelu Hotel Praha *** - Česko - Karlovarský kraj - Boží Dar

Je to velmi pěkná lokalita v centru obce. Hotel je trochu starší a potřebuje několik investic ke zlepšení kvality nabízeného ubytování.

Ubytování (3 / 5)

Poměrně malý pokoj bez možnosti sezení - pouze jedna postel uprostřed a okolo už velmi málo místa. Úložné prostory vyhovující, příslušenství sprcha- mimimální prostor.

Strava a stravování (5 / 5)

Se stravou jsme byly zcela spokojeni. Velmi dorý výběr z několika jídel při snídaní i večeři. Personál ochotný a vztřícný, ale bez znalostí místních možností- doporučení co navštívit, kde parkovat při obsazení parkoviště přímo u hotelu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V hotelu bylo v přízemí welnes. Ocenili bychom i vstup případně i za poplatek, ale zajištění menšího počtu klientů. Zde se usadilo velmi hlučné a netolerantní seskupení z bývalé NDR na dobu neurčitou.- časově omezit a umožnit pobyt i dalším klientům hotelu. Doporučujeme odstranění plísně na stropu v prostorách welnes v bazénu. Jinak se jedná o velmi pěkné prostory, které se zaslouží rekonstrukci.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Pro rodiny s dětmi- menší náročnost sjezdovek Hodně možností - běžecké tratě upravené.

Okolí hotelu (4 / 5)

pěkné

Celkový dojem (4 / 5)

velmi dobrý

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.