Jako za starých časů

Recenze hotelu Hotel Residence Marilleva 1400 *** - Itálie - Trentino - Alto Adige - Marilleva 1400

Hotel by potřeboval generální rekonstrukci, zejména "papírové" stěny a široká okna s hliníkovými rámy, kterými dovnitř táhne, což vlastně vyřeší neregulovatelné topení puštěné naplno.

Ubytování (2 / 5)

"Papírové" stěny, kde slyšíte z vedlejšího pokoje úplně všechno. Široká okna přes celou stěnu s hliníkovými rámy, kterými dovnitř táhne, což vlastně vyřeší neregulovatelné topení puštěné naplno. Nábytek taky hodně pamatuje. Manželská postel s jedním přehozem, pod který dají prostěradlo. Neznají kohoutkovou baterii. Splachování na WC na "kliku". Jediné plus byl fén a taky skříň v lyžárně na lyže a boty.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně kupodivu lepší než večeře, výběr velký. U večeře jeden druh zákusku, masa dva druhy, většinou těstoviny, brambory či polenta. Pití, kolik si do džbánku načepujete. Plusem bylo stabilní místo u stolu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V objektu obchod s potravinami, bar s happy hour, obchod se sportovními potřebami. K dispozici sauna, bazén (20-25m x 1,2m) a posilovna. Wifi připojení jen u recepce a to se ještě každý den musí obnovovat. Ostatní služby (půjčovna, kavárny, pizzérie) k dosahu v okolí hotelu.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Tady největší spokojenost, nestihli jsme za 5 dní projet úplně všechno. Hodně záleželo na počasí, při vichřici nevyjel stěžejní vlek a kumulace lidí byla neúnosná.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí jsme nic nepotřebovali, ocenili jsme blízkost vleků, asi 100m od hotelu.

Celkový dojem (4 / 5)

Na přespání dobré, nejsme zase nároční, po noci strávené v autobuse jsme postele ocenili. Pokud by se nedalo lyžovat, určitě bychom sem nejeli.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.