Detail recenze: Hotel Riu Oliva Beach Resort

  Španělsko, Fuerteventura, Corralejo

5/5

Vlasta:
Protože jsme se chtěli vykoupat v nepřelidněném místě na krásné pláži, zvolili jsem tento hotel a nelitujeme.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotelová budova je starší, vybavena starším nábytkem, ale to není naše priorita, tak jsme byli spokojeni - zdi dobře tlumí hluk, všude v hotelu je nádherný klid, kromě pokojů nad barem, kde každý večer hraje živá kapela. Velká přednost hotelu jsou venkovní terasy, s vyhlídkami moře - v podstatě by člověk mohl celý týden sedět na terase a jen koukat na moře a měl by zážitek.


Strava a stravování

Strava skvělá, hodně hlavních jídel na výběr, k tomu velký salátový bar, pizzy, sýrové a salámové mísy, burgery, ovocný bar, zákusky, zmrzliny, velká pestrost. Nápoje téměř celý den k dispozici v samoobslužném baru - včetně výborného piva.


Vybavení, služby a personál

Jediná nevýhoda hotelu je wifi funkční pouze na recepci, ale nakonec to nevadilo, udělali jsme si digitální detox. Personál velmi příjemný a ochotný. Teď v září 2021 ve vnitřních prostorách hotelu nutnost proticovidových respirátorů, stačí i roušky, venku se nenosí.


Pláž a moře

Nádherná nepřelidněná pláž. Vlny velké, je dobré zeptat se plavčíka, kam se chodit koupat, v některých místech jsou větší proudy - na pláži funguje pobřežní hlídka, která případné nešťastníky tahá z vody, takže se není třeba bát.


Okolí hotelu

Hotel jsme vybrali proto, že jsme se nechtěli ubytovávat v hotelech natěsnaných na sebe ve městě, které je poněkud hlučnější - v okolí hotelu je klid a hezká příroda - je to polopoušť - a hlavně překrásné moře střídající během dne snad všechny druhy modré barvy. Do Corraleja jsme zajeli za 7 Euro taxíkem. Do města jede i bus, zastávka 5 minut chůze. Bankomat ATM je 5 minut od hotelu u autobusové zastávky. Autobusem i taxíkem se dá dostat do ostatních míst na ostrově, personál vám poradí. Pestrá nabídka výletů od cestovky *** i od místních prodejců výletů.


Celkový dojem

Skvělé.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno