Prohlídka hotelu Royal Orchid ****

Recenze hotelu Hotel Royal Orchid **** - Portugalsko - Madeira - Caniço de Baixo

Hotel se nachází v turistické oblasti Caniço de Baixo, vzdálené asi 12 km od hlavního města Funchal. Je situován přímo na útesech nad Atlanským Oceánem s pěkným výhledem. Pláž je přístupná pouze po schůdcích. Hotel sousedí s hotelem Roca Mar, se kterým je propojený.

Ubytování (3 / 5)

Royal Orchid má celkovou kapacitu 98 velmi pohodlných pokojů: 71 Studios, 25 Junior Suites, 1 Senior Suite a 1 Penthouse. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, koupelnou (s vanou nebo sprchou), vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, klimatizací a trezorem. Pokoje s balkony mají výhled na moře. Pokoje jsou zařízené v moderním, jednoduchém a funkčním stylu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do města Funchal 3x denně (kromě neděle) a bezplatné připojení na Wi-Fi v lobby, Kromě vyhřívaného krytého bazénu a venkovního bazénu hotel nabízí masáže nebo saunu a parní lázeň ve welness centru Nautilus, posilovnu (do 18:00h zdarma). Na slunné terase s výhledem na zátoku Caniço jsou lehátka, slunečníky a sprchy.

Pláž a moře (3 / 5)

Přímo u hotelu jsou uměle vytvořené terasy na slunění s lehátky zdarma a schůdky pro pohodlný přístup do moře.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel se nachází cca 20 minut jízdy od hlavního města a golfových hřišť. Nabízí bezplatné parkování a půjčovnu aut a jízdních kol.

Celkový dojem (4 / 5)

Royal Orchid je ideálním místem pro odpočinkovou dovolenou daleko od každodenního shonu Funchalu, hlavního města Madeiry.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.