Klidná dovolená na jihu Sithonie

Recenze hotelu Hotel Sakis ** - Řecko - Chalkidiki - Toroni

Aparthotel leží na okraji Toroni v blízkosti pláže, stačí přejít silnici před hotelem. Středisko je klidné, poměrně velké, odhadem podél pobřežní silnice tak 2 - 3 km. Přesto tu není jediná autopůjčovna, dle delegáta by se prý auto muselo dovézt až ze Soluně, a to by bylo příliš drahé. Jinak nám tu nic nechybělo. Vhodné ke strávení klidné dovolené.

Ubytování (4 / 5)

Studio celkem prostorné, velký balkon.

Strava a stravování (4 / 5)

Pobyt bez stravy. Snídaně si chystáme sami, i když nebyla pekárna, v okolních marketech takový výběr pečiva, že jsme ani nestihli vše ochutnat. Na večeře chodíme do taveren, protože máme rádi řeckou kuchyni. Stravovacích zařízení docela dost, i když mnohé se zaměřují na mezinárodní klientelu, ale několik s řeckou kuchyní jsme si vytipovali a chutnalo nám.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Jednou za pobyt výměna povlečení a ručníků. V našem studiu se nedalo chytit wi-fi.

Pláž a moře (4 / 5)

Aparthotel leží v blízkosti pláže, stačí přejít pobřežní silnici a jste tam. Pláž dlouhá s hrubým pískem a pozvolným vstupem do vody, ale po pár metrech už hloubka. Krásně čistá a teplá voda. Lehátka a slunečníky za poplatek (za konzumaci).

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel leží na jednom konci poměrně dlouhého střediska, cca 2 - 3 km podél pobřežní komunikace, do středu vede nově zbudovaná pobřežní promenáda. Několik marketů, dostatek restaurací a taveren,

Celkový dojem (4 / 5)

Za nás spokojenost. Dobré ubytování v blízkosti moře, možnost procházek. Pro strávení klidné dovolené. Jen nás trochu mrzelo, že jsme si nemohli na pár dní půjčit auto, jako jinde, a podívat se i někam jinam po Sithonii.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.