Recenze dovolené v hotelu Salamis Bay Conti Resort

Recenze hotelu Hotel Salamis Bay Conti Resort ***** - Kypr - Famagusta - Famagusta

Pobyt 22.9 - 28.9 2019,odlet v sobotu 21.9.až ve 21.00 z Prahy, návrat příští sobotu asi ve 20.00h.Samotný let trvá s mezipřistáním asi pět hodin. Ubytování proběhlo kolem čtvrté ráno místního času, museli jsme si poradit sami, protože neumíme anglicky a u recepce žádný delegát z cestovních kanceláří nebyl.. Musíte si na recepci říct o adaptéry do elektrických zásuvek nebo ráno pokojské.. které vám dají zdarma.

Ubytování (5 / 5)

Byli jsme spokojeni, klimatizované moderní pokoje,minibar, televize, velký balkón s částečným výhledem na moře.. Každý den vám dají balenou vodu, protože voda z kohoutku není chuťově dobrá- vhodná na pití..Nejsou na pokojích varné konvice,kdyby si někdo chtěl uvařit vlastní kávu, čaj..

Strava a stravování (5 / 5)

Super,spokojenost..

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Spokojenost, super..

Pláž a moře (5 / 5)

Moře bylo teplé asi 28 stupňů, čisté, většinou klidné, bez vln tam bývá, akorát jeden den tam bylo větrno.. Pláž je čistá, písčitá, udržovaná..

Okolí hotelu (4 / 5)

Trochu bude zklamán ten, kdo bude chtít nakoupit nějaké suvenýry. V hotelu je jeden minimarket a v okolí hotelu jen dva malé obchůdky, žádné rušné ulice plné obchodů a restaurací..

Celkový dojem (5 / 5)

Hotelový komplex je velmi pěkný, pěkné bazény, animační programy každý den a hlavně stálé pěkné počasí, teplé večery i rána..

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.