Dovolená 2019

Recenze hotelu Hotel Samira Club *** - Tunisko

Dovolenou jsme si užily, rušivých elementů bylo minimálně. Občas jsme měli potíže s dorozumíváním - francouzsky neumíme, ale celkem to šlo. Areál krásný, čistý, skvěle udržovaný, problém jsme měly s čistotou pláže a úplatností malé části personálu za služby, které měly být samozřejmostí. Výlet pirátskou lodí byl naprosto skvělý, aquapark v areálu též.

Ubytování (5 / 5)

pěkné a čisté

Strava a stravování (5 / 5)

dokonalé

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

bezchybné, personál velmi příjemný

Pláž a moře (3 / 5)

moře teplé, na začátku pobytu čisté - bohužel v čistotě ke konci pobytu došlo ke značnému zhoršení, slunečníků a lehátek dostatek, matrace na lehátka a slunečník hned u moře ale pouze za úplatek, pláž pěkná, bohužel dost znečištěná velbloudími exkrementy, které nikdo neuklízel

Okolí hotelu (4 / 5)

slušné, ale nic extra zajímavého, nový Hammamet pěkný, prodejci otravní

Celkový dojem (4 / 5)

Byly bychom velmi spokojené,dojem kazilo jen podivné obsazování lehátek a přidělování matrací (výhradně za úplatek) a neustálé přecházení velbloudů po pláži, po kterých nikdo neuklízel. Chodit a plavat mezi exkrementy zejména na konci pobytu nic příjemného.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.