Detail recenze: Samira Club Hotel

  Tunisko

4/5

Klára:
Na dovolené se nám moc líbilo a opravdu jsme si ji užili. Vždy se dá něco zlepšovat a tak tomu je samozřejmě i zde, ale celkově jsme byli spokojení.

Ubytování

Ubytování bylo menší a bylo vidět známky používání, ale nejeli jsme do luxusu, ale ***, tak to tomu odpovídalo, ale bylo čisté a to je pro nás nejdůležitější.


Strava a stravování

Výběr z mnoha různých jídel, takže neměl problém ani náš syn, který je hodně vybíravý.


Vybavení, služby a personál

Personál vždy milý a ochotný, se vším pomohl a poradil.Každý den probíhalo cvičení v moři i bazénu, volejbal na pláži a další aktivity, večer byl každý den jiný program.


Pláž a moře

Moře čisté, jen jeden večer byly větší vlny a přinesly hodně řas, tak jeden den nebylo ke koupání, tak jsme čas u vody strávili v aquaparku a bazénu, ale následující den již bylo uklizeno a opět bylo krásně průzračné. K moři jsme chodili kolem 3 odpoledne a jen jednou se nám stalo, že nebyly lehátka, ale během půl hodiny se uvolnili, takže pár lehátek navíc by se určitě uživilo.


Okolí hotelu

V přímo v areálu hotelu je několik obchůdků, pokud chtěl člověk vyrazit mimo hotel, tak je potřeba vyjet taxíkem o něco dál, v blízkém okolí nic moc není, ale taxíky jsou vždy hned u areálu hotelu, takže to nebyl problém.


Celkový dojem

Za nás prostě skvělá dovolená, kterou jsme si užili nejen v areálu hotelu, ale i na několika výletech, které pořádala CK nebo přímo v hotelu je možno si zařídit i další.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Samira Club Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h