NEDOPORUČUJI !

Recenze hotelu Hotel Samira Club *** - Tunisko - Hammamet - Hammamet

Po přečtení recenzí jsem letěla a to už letos byla má třetí návštěva Tunisu. Slaná voda?Né trochu ale doslova všude mořská voda v každém pokoji,sprchách !!Pokoje skromné ,s postarší televizí která stejně málo kde funguje a klimatizací. Lehátka jen za poplatek i u bazénu.20.dinárů.Jídlo stále stejné do kola a salám 2.kolečka ,sýr, zákusky...td. vše na příděl.Na pokoji vám ráno seberou osušky a po vyprání a usušení vám je vrátí.Z pokoje někoho vyhodili před odletem už ve 12.h. a nás ve 14.h. přitom odjezd na letiště byl v podvečer.Možná se to dá připlatit. Jediné co fungovalo na hotelu byla skupina mladých animátorů kteří pracují za nejnižší plat ale nejvíce . Pitná voda balená na baru a všude barely s pitnou vodou.Pokud myslíte že budete mít klidnou dovolenou tak smůla.Kolem pokojů spousty lidí vracející se od barů,výletů,...td.

Ubytování (1 / 5)

Skromné,tvrdá postel,funkční klimatizace .Všude tekla jewn mořská slaná voda.

Strava a stravování (1 / 5)

Stále stejné do kola :( 2.kolečka salámu na příděl .Zrovna tak i sýr,zákusky,...td.Hlady neumřete.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Vybavení skromné, většina personálu vstřícná .Jen na recepci dělali že nerozumí.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláže čisté a za poplatek lehátka všude.Nezaplatíte ,máte osužku z lehátka vyhozenou a o prvních pár řad u moře na lehátka to ani nezkoušejte !Jediné co jsem ocenila bylo noční koupání v moři které tam tolerovali.

Okolí hotelu (2 / 5)

Nooo Tunis

Celkový dojem (1 / 5)

Nedoporučuji.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.