Překvapení/Zklamání

Recenze hotelu Hotel Samira Club *** - Tunisko - Hammamet - Hammamet

Nikdy jsme na recenze moc nedali, spousta lidí je moc náročných a "rozmazlených" , ale letos se skoro všechno vyplnilo, nevím jestli jsem z hotelu byla nadšená nebo zklamaná. V Tunisu jsem nebyla poprvé, za to tento hotel bych dala na místo "nejhorší"

Ubytování (3 / 5)

Četla jsem, že v bungalovech je starší nábytek, to by mi nevadilo, když nepadají dveře, splní to účel tak je mi jedno jestli je nábydku 10 let nebo 1000. Bungalov jsme měli vzadu, měli jsme roční dceru. Tak aby jsme nebyli u zdroje hluku. Vše fungovalo, smůla byla, že jsme byli u "křižovatky" uklízecích vozíků a neustále jsme poslouchali jak jezdí, hluku jsme se nevyhnuli. Místní, rusové, ale i češi měli potřebu ve 2/3 ráno se vracet s náležitým křikem a nezajímalo je, že tam někdo spí. Ne jednou, jsem byla nucena vylézt z pokoje a dát najevo, že je hodně hodin - za toho hotel nemůže, ale dovolenou Vám to ovlivní. Ze sprchy a kohoutku tekla slaná voda - setkala jsem se s tím prvně. Uklízečky ani opraváři neuměli snad ani slovo anglicky! Naše uklízečka neměla klíč, takže jsme se během dne naháněli, aby nám uklidila, hlavně vyměnila špinavé ručníky "za méňe špinavé" - jeden den jsme ji je vrátili, smrděli jak když je přinesla ze zakouřené putiky. Protékala sprcha, když jsem to opraváři řekla, cca za 3 hodiny přišel a opravil. Postele proleželé, příšernost. Poprvé v životě se mi zablokoval krk z postele!

Strava a stravování (2 / 5)

No, recenzím o tom, že je furt to samé jsem nevěřila. Ano,je. Jen na oběd je to na jiném místě než na večeři. Ovoce a zelenina? Stejné saláty a ovoce - jablko (proto jsem jela do Tunisu, abych jedla jablka :D ) , meloun - červený, blumy a občas broskev. Ráno salám a sýr na příděl, pouze pro cizince, pro místní ne. Pití se dává do 2dcl kelímků, když máte svůj větší nalijí, ale ne do půllitru. Voda se dává balená až po 22 večer, ale po celý den jsou po komplexu barely s vodou, to si můžete natočit jak chcete ... Po pláži chodil týlem s ovocem, teda s banány a hroznový vínem, za 3 banány chtěl 5 dinárů - pardon, ale doma koupíme za 25,- (když nejsou v akci KILO) u allinclusive nechápu.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Vadilo mi, že neuměli anglicky. Nikde jsem se s tím nesetkala, na recepci ještě polopaticky - clean room - pochopili, ale jak jsem se zmiňovala, uklízečky, zahradníci, opraváři ani fň. Wifi u bazénu a recepce, samozřejmě večer nefunční, hodně lidí. Byl tam placený bar, to jsem nepochopila. Stánkaři v hotelu nebyli otravní, nevnucovali se. Běžné suvenýry člověk nakoupí, když si dá cestu ve městě nakoupí lépe.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře hotel neovlivní, když bylo od počasí špinavé. Uklidit pláž po bouři by ale mohli. Nedělali tak. Lehátka jak u bazénu tak moře musíte ráno "zamluvit" ručníkem, pokud ale do 9/10 nepřijdete , nemáte nic. Bazén čistý. Píšou, že je zákaz koupání v "hábitech" avšak místních je plný bazén v tomto koupacím oděvu a nikdo s tím nic nedělá. Děti se koupou v normálních plínách, také bez řešení.

Okolí hotelu (1 / 5)

Díra. Žádné obchody. Jeden 100letý a druhý 80letý. Yasmín Hammamet nádhera oproti tomu. Tady je to opravdu díra, jediný hotel, jinak samé opuštěné a nic. Tento hotel asi pro člověka co nechce vystrčit nos dobrý.

Celkový dojem (2 / 5)

Ani nevím, jak jsem psala v Tunisu jsem již byla, vždy v 3hvězdě a toto je pro mě nejhorší. Byla jsem i v Yasmínu a bylo o 10000% lepší a to jsme měli pláž přes silnici. Zklamalo mě opakující se jídlo. Nezájem k porušování "pravidel" (koupání v celoplavkách apod). Mě osobně vadio, že jsem se "nedomluvila" anglicky. Do Tunisu klidně, ale ne sem a ne do tohoto hotelu!

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.