Velká spokojenost

Recenze hotelu Hotel Sandy Beach **** - Turecko - Side - Side

Tento hotel splňoval naše požadavky - hotel těsně u pláže, příjemné okolí, čisto a perfektní služby. Přes malu promenádu jsme si z pláže došli kdykoliv na jídlo i pití k baru do stínu. Moře čisté a teplé. Pláž s lehátky a slunečníky vyhovovala. Bazén jsme nepotřebovali. Určitě doporučujeme.

Ubytování (4 / 5)

Velmi příjemné menší hotelové budovy v porovnání s vedeljšími hotelovými kolosy. Promo pokoj v přízemí byl nově zařízený, čistý, vybavený ledničkou, televizí,klimatizací, fénem, trezorem za poplatek. Jen byla velmi malá koupelna , kde se nedalo skoro ani otočit a nic odložit. Proto strháváme jednu hvězdičku.

Strava a stravování (5 / 5)

Výběr jídla skvělý, mnoho zeleniny, salátů. Neustále bylo co jíst - snídaně, pozdní snídaně, venkovní bar, odpolední zákusky, zmrzlina, večeře, pozdní polévka. A ty zákusky prostě neodolatelné.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení hotelu odpovídá 4 hvězdám, personál ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

Čistá pláž s lehátky a slunečníky, čisté a teplé moře.

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí je mnoho velkých hotelových komplexů i nákupních možností. Nádherná byla procházka po promenádě do antického Side asi 15 minut chůze .

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem je velmi příjemný.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.