Hotel Santa Monica Playa, rodinná dovolená 2 dospělí plus 2 děti

Recenze hotelu Hotel Santa Monica Playa *** - Španělsko - Katalánsko - Salou

Dovolenou jsme si užili díky moři, krásným plážím, výletům do Barcelony a Taragony nebo na kole podél pobřeží. Salou je příjemné letovisko. Také jsme ocenili 2 pokoje, protože velikost pokoje není dostatečná pro 4 osoby.

Ubytování (3 / 5)

Začnu otázkou? Jeli byste do hotelu kde je ubytována škola v přírodě, skupiny studentů a různá sportovní soustředění mládeže? Vynutit po půlnoci noční klid bylo nemožné. Nepomohly ani zásahy bezpečnostní služby. První 2 noci beze spánku. Chtěli byste mít na dovolené výhled do obřího paneláku, na popelnice a špinavý provozní dvůr viz. foto? Bohužel umístění pokojů bylo nejhorší možné. Lepší výhledy a pozice asi rezervují CK pro španěly, angličany, rusy atd. Měnili jsme také jeden pokoj který byl nestandardně menší a přímo u výtahu.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo bylo moc dobré, personál ochotný. Někdy trochu přetlak hostů. Bohatý bufet ale byl stále doplňován. Dostatek ovoce, zeleniny, ryb, mořské plody. Bohaté snídaně.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Veškerý personál byl milý, ochotný. Bar a bazén s večerním sezením taky fajn. Na recepci zařídí zapůjčení kola, auta, vstupenek a se vším poradí. All Inclusive plná penze fungovala.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře super. Pláže široké. V místě ale přeplněné. Je třeba popojít pár set metrů a už je to lepší. Nebo doporučuji popojet na kole a jakmile vyjedete z oblasti velkých hotelů tak najdete i poloprázdné krásné pláže a zátoky.

Okolí hotelu (4 / 5)

Salou je je pěkné přímořské letovisko. To už ale neplatí o přímém okolí hotelu, který se tísní mezi dalšími budovami. Naštěstí z této přestavěné zony za minutu (200 m) vyjdete a už jste na promenádě, pláži, obchodní zóně atd. Výborná základna na výlet vlakem do Barcelony, busem do Taragony, na kole jet kilometry podél moře na západ.

Celkový dojem (3 / 5)

Místo, moře, město bylo super. Personál v hotelu také. Mrzní mě, že nemohu lépe hodnotit hotel protože byli všichni moc milí. Když se ale nevyspíte, nemůžete otevřít dveře na balkon, máte výhled do zdi tak není to pravé. Stačí vzít kolo a projet Salou podél moře kde vidíte nijak luxusní ale pěkné hotely/rezidence v první zoně s výhledem na moře. Ty bohužel v české nabídce většinou nenajdete.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.