Hotel Saphir, Konakli

Recenze hotelu Hotel Saphir **** - Turecko - Alanya - Konakli

Dovolená naprosto úžasná. Byly jsme s kamarádkou v Turecku po čtvrté a tento hotel a dovolená celkově naprosto senzační. Hlavní budova v krásné udržované zahradě, všude čisto, personál naprosto perfektní, všichni usměvaví a ochotní vyplnit vše, co si na ně někdy hodně rozmazlení hosté vymyslí :D. Mimo hlavní budovu v zahradě další menší budova a řadové bungalovy. U hlavního hotelu velký bazén se skluzavkami a barem. U menšího hotelu a bungalovů menší bazén. Už máme zakoupenou dovolenou do stejného hotelu na letošní červen.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj sice menší, ale dostačující. Výhled jsme měly na moře a dokonce bez příplatku :D. Koupelna s toaletou nová, čistota perfektní, každý den čisté ručníky i povlečení. Na pokoji mini lednička, při příjezdu naplněna 250 ml džusíky a lahvemi s vodou. Pak každý den dvě litrové lahve vody.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování bezkonkurenční, všeho na co si jen člověk vzpomene, i mořské plody, ovoce, zelenina, dortíky..... ani nelze všechno ochutnat. Jinak se bylo možné najíst i v druhém menším hotelu, i když tam to bylo trochu omezené a v plážovém baru, když se nechtělo jít na oběd - pizza, pečené plněné brambory, omelety, turecké placky atd. Jinak po celé zahradě chladící boxy s balenou 250 ml vodou a ovocnými džusy, jogurty, mlékem atd., a kdo si rád dal něco dobrého k pití, tak od 10 do 24 hodin v kterémkoliv místě objektu různé nealko i alko koktejly, víno, pivo, tvrdý alkohol v neomezeném množství :D. O půlnoci polévka.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení dobré, personál velice vstřícný a usměvavý.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž čistá a udržovaná, na bezpečnost dohlíželo několik plavčíků. Pár dnů docela velké vlny, ale to člověk neovlivní. Do moře molo s lehátky a slunečníky a když byly velké vlny a nedalo se bezpečně bez pádu vlézt do vody, tak jsme lezly přímo z mola po schůdkách a bylo to v pohodě. Lehátka jsme vždy našly, bylo jich volných většinou dost, ale jak je v takových místech zvykem, na většině byl ručník, i když se tam celý den nikdo neukázal. Ručníky jsou možné zapůjčit ve wellness centru na takovou kartu, kterou jsme obdržely při příjezdu. Mění je za čisté jak potřebujete.

Okolí hotelu (5 / 5)

Mohu pouze hodnotit nejbližší okolí hotelu. Přijely jsme si odpočinout a užít sluníčka a moře, tak jsme po nějakých tržištích neběhaly :D.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem skvělý. Klidně bych podle zkušeností z minulých dovolený tomuto hotelu dala 5*.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Mládež
  • Seniory
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.