Hotel Shipka, Zlaté Písky, Bulharsko

Recenze hotelu Hotel Shipka *** - Bulharsko - Zlaté písky - Zlaté písky

Tímto děkujeme paní Rumjaně v Bulharsku, delegátce CK, pro oblast Zlaté Písky, za perfektní a profesionální práci. Paní Rumjana je velmi milá, úžasná, pracovitá žena, díky níž se naše dovolená v hotelu Shipka ve Zlatých Pískách stala krásnou a nezapomenutelnou.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj v hlavním křídle hotelu, který nám paní delegátka zařídila!, byl krásný, s výhledem na moře, navíc nám dali k dispozici dětskou postýlku, s čímž jsme ani nepočítali, na pokoji byla televize, lednice, balkon..., vše super!

Strava a stravování (5 / 5)

Formou švédských stolů s bohatým výběrem pro všechny typy stravování a diet. Dostatek ovoce, zeleniny, masa, příloh a taktéž bezmasých jídel pro vegetariány, dvě polévky...jedna masová, druhá zeleninová nebo luštěninová. Jediné, na co jsme si nezvykli, byla jiná chuť jogurů a sýrů než u nás.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hvězdičku ubírám za slabě či často nefungující wifi. Personál byl snaživý a ochotný, ale nebýt paní delegátky, nebyli bychom tak spokojeni. Paní delegátka nám zařídila okamžitou výměnu hotelového pokoje z důvodu nočního hluku.

Pláž a moře (3 / 5)

Navštěvovali jsme pouze neplacené pláže, kde bylo bohužel hodně řas a zbytků škeblí v písku, které nepříjemně řezali do nohou, obzláště našeho malého dvouletého syna, ale dalo se to.

Okolí hotelu (4 / 5)

U hotelu byl bazén s možností opalování, v nejbližším okolí další hotely, prodejní stánky, hlučné restaurace, minimarkety... atd.

Celkový dojem (4 / 5)

Byli jsme s dovolenou spokojeni a máme krásné vzpomínky. Koupili jsme ji na poslední chvíli, jakožto Last minute, takže super cena za hezkou týdenní slunečnou dovolenou u moře. Děkujem Čedoku a delegátce paní Rumjaně!

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.