Klidný tranzitní hotel Sigiriya Village

Recenze hotelu Hotel Sigiriya - Srí Lanka (Cejlon)

Pokud cestujete vnitrozemím, je tento hotel ideální. Nachází se v blízkosti památky Lví skála-Sigiriya.

Ubytování (4 / 5)

Hotel je v rozlehlé zahradě plné klidu, starých stromů a keřů, jezírek. Uprostřed tropické zahrady jsou bungalovy s terasou. My jsme měli výhled na malé jezírko. Pokoj byl prostorný stejně jako koupelna. Tam nechybělo mýdlo, sprchový gel, tělový krém a koupací čepice. Pokoj měl miniledničku s balenou vodou, set na přípravu kávy a čaje. Líbilo se mi útulné sladění židlí a květináčů z proutí. Trochu negativně bych hodnotila nešikovně veliké průduchy na horní části zdi, a tak jsem ráno slyšela všechny, kdo kolem prošel a povídal si.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídelna byla příjemně vzdušná a větraná s výhledem na zahradu, bazén a jezírko. Ke snidani se dalo vybrat z čerstvého ovoce- ananasu, papáji, melounu a dalšího tropického ovoce. Vajíčka na několik způsobů, slanina, fazole, sladké a slané pečivo, koutek s typickým kari, mléčná rýže... Vše velice chutné. Úžasné byly i čerstvé džusy.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Bazén je zakomponovaný v zahradě a téměř na něj navazuje přírodní jezírko. Persnál milý, usměvavý a ochotný. Pracují 24 hodin denně, což se potvrdilo když jsme si zabouchli dveře i s kartou- bezproblémů nám pomohli dostat se zpět na pokoj :)

Okolí hotelu (4 / 5)

Večer byl romantický a to díky jen lehce tlumeným lampám.

Celkový dojem (4 / 5)

Super poloha hotelu pro cestování, ticho, příroda, vynikající jídlo, čisté pokoje, úžasní lidé...

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.