Detail recenze: Hotel Siva Grand Beach

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Cena
od 10 998 Kč/os
Bára :
Tento hotel jsme navštívili poprvé a musím říct, že to pro nás bylo velmi příjemné překvapení. V této nelehké době, kdy je v Egyptě velmi málo turistů, jsme neočekávali služby takového formátu a to vše při obsazenosti hotelu pouhých 12%.Nejen,že byl personál velice příjemný, ochotný, všude bylo čisto , ale veškeré služby byly téměř 100%.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Každý den úklid na pokoji lahev vody, výměna plážových osušek přímo na pokoji. Pravda nábytek už je trochu starší, ale myslím, že dostačující.


Strava a stravování

Strava v hlavní restauraci byla každý den pestrá, byla možnost výběru jak z masitých tak bezmasých jídel , saláty, moučníky, polévky. Kdo chtěl ,mohl využít grilbar u bazénu nebo později odpoledne pizzerii u bazénu. Také byla možnost večeře v ala carte restauraci po předchozím objednání .


Vybavení, služby a personál

Ze služeb byly námi využity jen masáže a byla to paráda. Personál celého hotelu je opravdu moc ochotný a příjemný.


Pláž a moře

Pláž každý den upravovaná, čištěná. U lehátek clona soukromí i když je pravda, že teď nebyla potřeba :) Přímo u pláže bar a další na molu ,kde si dáte alko i nealko, kávu, čaj.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je plné obchůdků SIVA MALL, ale najdete zde i fastfood, pokud budete mít chuť na jinou stravu než v hotelu. Najdete zde i lékárnu a další. Od tohoto hotelu je to taxíkem do centra cca 7 minut jízdy za 3 eura


Celkový dojem

Tento hotel nás nadchnul jak už personálem, stravou, čistotou, blízkostí k moři, tak svojí polohou nedaleko od centra. Určitě se vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno