Hotel Slavyanski

Recenze hotelu Hotel Slavyanski *** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

Za mě tento hotel nikdy více !!! Určitě nemohu doporučit !!!Stary vybydlený hotel s arogantním a neochotným personálem,který navíc KRADE !!! Nenechávejte sve peníze neuzamčené v kufru nebo v trezoru na recepci,pokud chcete dávat tedy poplatek. V pokoji trezor není.

Ubytování (1 / 5)

vybydlený , komunistický hotel volající po rekonstrukci, malé ppkoje. Personál neochotný, arogantní...za celý pobyt ( 7 nocí) ani jednou nepřevlekli postele,1x vymenili ručníky. Koupelna společná s WC,sprcha trčí ze zdi bez jakekoli zastěny, takže zaplavíte celou mistnost.

Strava a stravování (1 / 5)

Hrozná...studené jidlo, minim výběr příloh - stále jen rýže nebo brambory, skoro žádné ovoce, jeden druh zákusků, maso jen mleté a kuře nebio vepřové v mastných omáčkách,dá - li se ta tekutina omáčkou vůbec nazvat.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Vybavení staré, matrace proleželé, chybí fen, nabytek z ery komunismu....personál líný,pomalý,neochotný, arogantní

Pláž a moře (4 / 5)

pláž byla jediným plusem teto dovolené...blizko hotelu,čistá. Jen slunečníky a lehátka za dost vysoký poplatek.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je v v blízkosti rušné promenády plné diskoték,které buracejí do pozdních nočních hodin. Což nám nevadilo, ale pro rodiny s dětmi to asi moc vhodné nebude.

Celkový dojem (1 / 5)

Bohužel jsem touto dovolenou velice zklamaná ....Bulharsko - Slunečné pobřeží a hotel se třemi hvezdami NIKDY VÍCE....absolutně neodpovídá..,možná tak jedna hvězda !!

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.