Slavyanski

Recenze hotelu Hotel Slavyanski *** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

Dovolená se mi líbila, všude bylo blízko

Ubytování (4 / 5)

Pokoj malý, ale pěkný, postel dobrá, povlečení čisté, byla jsem tam 10 nocí a po 5 dnech převlékali. Chyběla zásuvka, musela jsem vždy vytáhnout televizi nebo malou ledničku, abych si dobila mobil. Koupelna taky malá, podlaha kluzká, ale řešila jsem to hadrou na zem. Balkon byl hezký, s výhledem na moře a na hlavní promenádu. V televizi bylo 99 programů !!! Jinak v pokoji bylo denně uklizeno, čisto.

Strava a stravování (1 / 5)

Takže nejhorší kapitola dovolené. Zaplatila jsem si polopenzi, ale kdybych věděla, jaké tam bude jídlo, už bych to neudělala. První den celkem pohoda, na snídani rajčata, okurky, vajíčka, párečky, marmeláda, máslo, sýry. Pečivo bylo po celou dobu stejné - veka. Večeře děs běs, všechno mastné, jako příloha třeba jen studená rýže s kuřetem, jitrnice nebo co to bylo, zase rajče, okurek, šopák...ke konci jsem nevěděla, co si vybrat. Spousta lidí zvracelo, měli průjmy, já jen jeden den, ale jedna paní skončila na kapačkách v nemocnici,..špatné jídlo se snažila řešit přímo na místě s delegátem, ten jí řekl, že aspoň na dovolené shubne. Vedle ve 3.hvězd. hotelu bylo jídlo super, úplně jsme čuměli, výběr, vše popsané...u našeho jídla nebylo napsáno, co to je, takže jsme si nabrali a pak se divili !!! Jako jídlo fakt katastrofa.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Každý den čistá osuška i ručník, toaletní papír. Na recepci byly celkem příjemné až do doby, když jsem si šla pro klíč od pokoje a paní mi tvrdila, že tam prostě není. Trvala jsem si na svém a řekla jí, že jsem si jistá, že jsem ho tam po snídani odkládala..dohadovala se se mnou, nakonec ho našla v jiné přihrádce. Ale jinak OK. V jídelně na nás koukali jako na vetřelce. Dole byl bar s příjemným barmanem, malý obchůdek se základními věcmi. U bazénu personál příjemný. Pozor !! Kdo má polopenzi, dostane zelený náramek na ruku a kartičku od recepční a lehátka a slunečník u bazénu jsou zdarma. Kdo má jen snídaně, nosí žlutý a platí 8 leva za lehátko (na celý den). Jo a bazén byl krásně čistý, voda příjemná, sladká. Denně ji čistili. Bazén využívá ještě jeden hotel (Bellevue), ale ti mají jen modrá lehátka - na ty nelehejte Dole směnárna, příjemný chlápek. Výtah - co jízda, to jiná národnost, byla docela sranda. Všichni tam umí anglicky - v hotelu, v obchodech, na pláži - to v Primorsku na mě hleděli jak na tatara.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře chladnější, první den samé řasy, pak bylo lepší, ale vždy tak od 14.hodiny plno medúz a žahaly. Loni v Primorsku vůbec. Pláž velká, za lehátka a slunečníky jsem denně platila 16 leva, což je dost, ale než aby jsme se s mamkou válely v písku...chlapi, co to mají na starost si to pořádně hlídali, nikdo jim neproklouzl. K moři to bylo od hotelu kousíček, jen pár metrů, kousek je stánek s jídlem palačinky, burgery, takže fajn.

Okolí hotelu (4 / 5)

Měli jsme krásný výhled z balkonu, takže jsme pozorovali, co se děje v okolí a opravdu jsme se bavili. Kousek od našeho hotelu je hlavní promenáda, samý stánek, obchůdek, všude spousta blbinek, atrakcí. Doporučuji chodit až později, klidně po 22.hodině, to už není takové vedro a méně lidí. POZOR - neměňte na ulici, protože vymýšlejí, jak vás ošidit. Měnila jsem jen 1000 Kč a chlápek peníze schoval pod pultík, čachroval s tím a čekala jsem, že mi řekne, že je falešná..naštěstí ne, ale slyšela jsem, že dělají fakt problémy. s policií se tam nedohodnete.

Celkový dojem (4 / 5)

Když pominu to jídlo, tak dovolená se mi líbila, ale už jsem nepojedu, bylo tam přelidněno.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.