Dovolena Hotel Sole

Recenze hotelu Hotel Sole *** - Itálie - Benátsko - Rosolina Mare

Čistý hotel odpovídající službám trihvezdickoveho hotelu, situovany na hlavni třídě, která ožívá hlavně v noci. Pláž jedna velká s různými placenými i neplacenymi sektory.

Ubytování (4 / 5)

Hotel staršího vzhledu, nicméně celkova čistota a možnost parkování v arealu s kamerovym dohledem.

Strava a stravování (3 / 5)

Převažující sladke snidane, jeden druh šunky a sýra. Večeře na výběr se dvou předkrmů (těstoviny, občas polévka), hlavní chod, také výběr ze dvou možností, přímo az když servírka dovezla vozík ke stolu. Servirovano maso, za cely tyden ani jedna morska specialita. Příloha byla na stolech, kde si nabral dle svého (hranolky, zelenina, rýže). Nasledovala sladká tečka, výběr ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Parkování u hotelu, každodenní uklízení na pokoji, průměrná znalost angličtiny.

Pláž a moře (4 / 5)

Písečná pláž, písek i ve vodě. Moře čistě, pár naplavenin po deštích. Hodně větrné počasí, po bouřce přišly velké vlny. Placené pláže se servisem na úkor neplacenych. Ale možnost zdarma záchodu a koupě jidla (pizza 5-8€). Mimo víkend málo turistů, skoro prázdné pláže. Otravní africti prodejci, které musel člověk odmitat každých 10 min.

Okolí hotelu (3 / 5)

Menší středisko, na hlavní třídě stojí hotel. Zde i hodně zmrzlinaren, a prodejců oblečení. Malé supermarkety skoro na kazdem kroku. Možnost výletů na rozhlednu (zdarma) nebo do botanicke zahrady (2,5€/osoba). Pujcovna kol v blízkosti. Možnost zaplatit si výlet, napr. úterý výlet do Benátek.

Celkový dojem (4 / 5)

Pro nenáročné turisty, klidnější oblast.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.