Krásná dovolená

Recenze hotelu Hotel Špindlerova Bouda *** - Česko - Královéhradecký kraj - Špindlerův Mlýn

Nám se v Boudě moc líbilo. Hotel je na perfektním místě. Personál báječný. Jídlo skvělé. Okolí nádherné. Sauna výborná. Bazén čistý, voda 28 °C. Doufám, že se tam někdy vrátíme. Zařízení hotelu je sice trošku omšelé, ale čisté. Myslím, že pro krásnou dovolenou jsou důležitější věci než jaký typ alkoholu v rámci AI nabízejí a jak nemoderní je vybavení. Pro nás to byla pohodová dovolená, kterou jsme si náramně užili!!! Takže děkujeme :-)

Ubytování (4 / 5)

Byli jsme ubytováni v pokoji Deluxe na hlavní budově. Pokoj byl čistý a uklizený. Hotel má již starší vybavení a jde to vidět. Koberce jsou na chodbách místy děravé. Koženka na křeslech a sedačkách je ošoupaná. Chtělo by to trochu obnovit. Topení na pokoji fungovalo, takže teplotu jsme si nastavili jakou jsme chtěli. Jednou nám netekla teplá voda, ale po našem upozornění byla do 10 minut sjednaná náprava.

Strava a stravování (5 / 5)

Měli jsme program All inclusive. Jídlo bylo vynikající! Velký výběr a skvělá chuť. Snídaně byly ale bezkonkurenčně nejlepší :-) Kuchař připravoval každý den přímo před vámi míchané vajíčka, volské oko, amoletu...prostě vše na co jste měli chuť. Pití v programu AI bylo v pohodě. Můj oblíbený je sex on the beach. Jako úplně to nebylo ono, a určitě drink nechutnal, tak jak chutnat má, ale já jsem na takto rychle namíchané nápoje zvyklá a toleruju je :-)

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál byl úžasný! Recepční, obsluha v restauraci i na baru byli skvělí, ochotní, vstřícní a usměvaví. A to je pro pohodu na dovolené moc důležité. Je fakt, že pan provozní úřaduje každý den v restauraci, což není úplně ideální. A nás za celý pobyt ani jednou nepozdravil. No ale z toho my se nehroutíme :-)

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Byli jsme v listopadu, takže bez sněhu. Ale myslím, že to tam musí být na lyže super.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherná příroda. Mnoho tras. Kousek na Sněžku. Ale všude trošku binec. Lidi jsou fakt čuňata :-(

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem je skvělý. Doufám, že se sem ještě vrátíme. Okolí a personál je báječný a trochu odrbané hotelové vybavení nám fakt nevadí :-)

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.