Hotel Sugar Beach

Recenze hotelu Hotel Sugar Beach Resort ***** - Mauricius - Západní pobřeží - Flic en Flac

Hotel který bych doporučila snad všem věkovým kategoriím. Už samotný příjezd do hotelu, plný zeleně a vzdušné recepce, na vás působí osvěžujícím dojmem.

Ubytování (5 / 5)

Bydlela jsem ve dvoupodlažní vilce, spodní pokoje je možné propojit, což určitě ocení rodiny s dětmi. Na spodním patře je také výhoda, že prostě jen otevřete dveře a vidíte přímo na pláž a moře, nahoře z balkonu vidíte také, ale nemůžete se rovnou rozejít a prostě si na pláž stoupnout a kochat se výhledem.

Strava a stravování (4 / 5)

Neuvěřitelně pestrý bufet jak k snídani tak k večeři. V nabídce je teplá i studená kuchyně, velký výběr místních specialit, ale najdete zde i různé pečivo, jogurty, salámy, sýry, ale také velké množství ovoce a zeleniny. Fresh džusy, káva a čaj jsou samozřejmostí.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V hotelu se nachází 6 kurtů na tenis, posilovna, kadeřnictví, či lázně. Je zde také bazén, do kterého nesmí děti, či několik barů, a jeden i přímo na pláži.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž neuvěřitelně čistá a to i moře u pláže. Ve vodě jsem nenarazila na žádný kamínek, pouze písek.

Okolí hotelu (3 / 5)

Jedná se o resort, který je ohraničený, takže než vjedete za bránu resortu jedete klasickou městskou zástavbou.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel doporučím všem svým přátelům. Milý personál, který se na Vás neustále usmívá a u jídla se dotazuje, zda máte vše co potřebujete.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.