Detail recenze: Hotel Thalia

  Řecko, Rhodos, Pefki

3/5

Cena
od 9 171 Kč/os
Petr:
Jedná se o velmi skromný hotel odpovídající ubytovně kdesi u Máchova jezera. Mnohé nás překvapilo - jako že fungují jen některé zásuvky v kombinaci s různými světly, nabít telefon pouze když jste na pokoji, nefungovalo splachování ( 3x reklamace ), toaletní papír občas ( ještě, že jsme měli vlastní ), personál spíše neochotný ( jedná se o řecký rodinný hotel - nehledejte západní luxus ), voda ve sprše teplá tekla občas, internet wifi pouze v hale, tzn. každý večer plná hala lidí, voda v bazénu cca 20 st, moře bylo proti bazénu krásně teplé, ceny v obchůdku klouzavé a většinou vyšší, než vedle v supermarketu. Jidlo klasicky řecké, bez ovoce, málo zeleniny, hlavně vše vařené. Z automatu slaná voda uplně ve všem - od kafe až po limonádu, vše samé rozpustné šumáky. Museli jsme si kupovat k jídlu vlastní vodu. V jídelně dozorčí Anna, která sledovala, co si nandáváte, což není zrovna moc příjemné. jedinné pozitivum byl bar a 3 stupňové pivo Mythos, což se dalo jedinné pít. All inclusive si představuji opravdu zcela jinak a 30 Euro doplatek pouze do 18 hod při odjezdu z hotelu. Všeobecně se z Čechů nezblázní, angličanům podstrojovali na nás se dívali jako nuzáky z východu. Nejlepší je jezdit s německou cestovkou, ty tyto hotely ani nenabízí, němec za stejné peníze co čech má o 300 % lepší standart. Jedinné plus bylo blízkost autobusové zastávky. Kanalizace zde smrděla a balkony nelze zavřít, je to řecký hotel. Kdo má rád řecký styl života, tak dobrý, kdo za své peníze chce odpovídající služby, tak prosím zvolte jiný hotel - toto opravdu není hotel ale ubytovna pro zahraniční dělníky.

Ubytování

Ubytovna


Strava a stravování

Chybělo úplně ovoce za 15 dní jen 2x meloun nevalné kvality, jinak jako dezert jablíčko každý 1 kus to pro čechy, kteří míří za exotikou je velké lákadlo, protože u nás jablka jsou velkou vzácností.


Vybavení, služby a personál

Řecký personál - není co dodat.


Pláž a moře

Pláž Pefki jedna z nejhezčích na Rhodosu.


Okolí hotelu

Blízko Lindos a možnost výletů a hezká panoramata.


Celkový dojem

Hotel Thalia - Ubytovna Thalia v řeckém stylu. Za hodně peněz málo muziky.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno