Super dovolena

Recenze hotelu Hotel Tigaki Beach **** - Řecko - Kos - Tigaki

Super odpočinková dovolená, Tigaki menší letovisko, půjčili jsem si auto a projeli celý ostrov, jelikož není moc velký...jen na lodní výlet jsme jeli s CK.

Ubytování (3 / 5)

velký hotel, hlavně Němci, my jsme bydleli ve starší části - výhled na bazén, Němci v novější části, ale nevadilo nám to, v pokoji jsme netrávili moc času, menší pokoj s balkónem, úklid každý den.

Strava a stravování (5 / 5)

velký výběr jídla jak na snídani i na večeři, mírná obměna, občerstvení se platí, ale to je u polopenze asi všude, i jsme přibrali...:)

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

hotelový bar v blízkosti bazénu, za pobyt 2x řecký večer, super bazény i whirpool, v bazénech jsme převážně bývali sami. personal ok, domluva v nj, umí ale i ang.

Pláž a moře (5 / 5)

blízko asi 4min.chůze,přes alej s palmami, bílý písek, průzračná voda, někdy bylo moře bez vln, jindy zas vlny,pozvolný vstup, poslední den nám dost foukalo, ale jinak ne, kousek dál směrem k solnému jezeru hned větší voda ale zas míň lidí...

Okolí hotelu (2 / 5)

mysleli jsme, že to bude větší letovisko, na nás moc klid-jsme pár bez dětí.. v blízkosti pár restaurací, kaváren, menší obchod, benzínka atd,.

Celkový dojem (5 / 5)

dovolená se vydařila, v půlce září kolem 35st. bez větru

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.