Hotel Tropical Attitude

Recenze hotelu Hotel Tropical Attitude *** - Mauricius - Východní pobřeží - Trou d'Eau Douce

Hotel známého řetězcce Attitude se nachází na východním ostrova Mauricius přibližně hodinu jízdy od letiště. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby.

Ubytování (5 / 5)

Krásně vybavené a světlé pokoje s výhledem na moře se nachází v jednopodlažní nebo dvoupodlažních bodovách podél pláže. Hotel nabízí celkem 95 pokojů typu standard a deluxe. Pokoje mají maximální obsazenost 2 osoby. Hotel prošel v roce 2017 rokonstrukcí.

Strava a stravování (4 / 5)

V hotelu můžete čerpat buď polopenzi a nebo all inclusive. V hotelu jsem byla jen jednu noc, takže jsi stihla večeři v ala carte restauraci a snídani formou bufetu. Večeře byla formou výběru z karty a na výber byly 2 předkrmy, 2 hlavní jídla a dezert. Večeře byla vynikající a personál také. Snídaně je formou bufetu, takže si každy přijde na své. Restaurace má okouzlující výhled na moře a nedaleký ostrůvek.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V hotelu jsem nestiha vyzkoušet žádné služby krom ubytování a stravy. Zdarma můžete využít bazén, stolní tenis, šachy, volejbal, deskové hry, kola, lodní výlety na nedaleký ostrov.

Pláž a moře (2 / 5)

Bohužel u hotelu není skoro žádná pláž. Před hotelem je vybudovaná umělá pláž, kde jsou lehátka a slunečníky. Do moře se musí sejít po pár schodek a vstup je kamenitý. Určitě doporučuji boty do vody. Dá se ale zajít na nedaleko na takový výběžek, kde je písek.

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel je velmi příjemně a moderně zařízený, pokoje jsou krásné a nic mi v hoteu nechybělo, až na tu pláž ... Jídlo, servis i personál milý a ochotný.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.