Celkem fajn

Recenze hotelu Hotel Vannucci *** - Itálie - Emilia Romagna - Rimini Marina Centro

Služby delegáta opět otřesné. Jednoduše pomož si sám a domluv se jak chceš. Pokud umíte trochu anglicky, ok, ale někteří recepční tam nemluví ani anglicky, pouze italsky. Což je za mě mínus. Delegátka se nám vůbec nevěnuje, takže vzato kolem jsme měli služby bez delegátky. Jinak nejsem náročná, jídlo ok, na večeře ryby i masa i různé přílohy, ovoce, zákusky. Snídaně šunky, sýry, olivy, rizota zeleninová, zelenina, vejce, pečivo a hodne sladkych croasanu buchet atd. POZOR žádný all incluzive light to není!!! Obědy tam nejsou. Jen "zbytky" ze snídaní. Je tam u all inc light open bar od 11:30 do 13 coz jste u moře že.. Leda byste chtěli trávit čas u hotelu, bazénu a baru. A pak je otevřený před večeří 17:30 až 18:40. To už jsme tam od moře přišli. Ale jak je člověk rozpálený, moc v tom vedru drinky nedává a když jo, je hned kantáre. :D Celkově se mi to líbilo. Uklízení ok, milý personál, čisto, i jídlo fajn. Jen s delegátkou moc nepočítejte.

Ubytování (4 / 5)

Ubytko bylo fajne. Byla jsem sama pro sebe pokoj - mi stačil, uklízeli pravidelně, personál byl milý. Pokoj je s balkonem. Je tam i fén. Za mě ok. Stejně jsem furt fuč.

Strava a stravování (4 / 5)

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Všichni jsou ochotní a milí :-)

Pláž a moře (3 / 5)

Chyběly mi tam vlnolamy..

Okolí hotelu (4 / 5)

Fajnový, skvělý restaurace.

Celkový dojem (3 / 5)

Bylo to tam krásný a živý.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.