Slovinsko - Vila Park

Recenze hotelu Hotel Vile Park *** - Slovinsko

Dovolená měla slabé stránky, ale nakonec jsme byli spokojeni.

Ubytování (2 / 5)

Ubytování se nám nelíbilo, z důvodu umístění pokoje. Měli jsme pokoj hned v přízemí vedle schodiště, kudy stále chodili rekreanti. Byli jsme si vědomi, že jsme vše zařizovali na poslední chvíli, ale tohle bylo hrozné. Jinak pokoj odpovídal kategorii ***, byl čistý, ale je vidět, že je to již starší budova.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava byla moc dobrá a bylo jí dost. Do hotelu Histrion chodilo hodně rekreantů na stravu, takže bylo stále velmi plno a chvílemi byl problém najít volný stůl.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Animační programy jsme moc nesledovali, protože nás nebavili, ale byly asi 2x zajímavé, jinak je to spíš zaměřené pro starší klientelu a děti máme velké, takže programy pro děti jsme nepotřebovali. Co jsme si ale stačili všimnout, bylo to každý den dost stejné. V areálu jezdí celý den vláček, mezi Piranem a Portoroží, což je příjemné. Překvapilo nás, že obsluha v některých barech má dost času než vás obslouží.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je betonová, kdo chce může si půjčit lehátka asi za 5 euro, ale není to nutné. Moře je moc pěkné, čisté, ale s kameny a brzo hloubka. Občas připlave tráva, ale na to jsou plavčíci vybeveni a hned jí čistí. Jsou tam i medúzy, naštěstí jsme s ní neměli kontakt. Výborné je při nepřízni počasí možnost navštívit krytý aqua park Laguna, kde jsou bazény a atrakce pro děti. koupání se nám moc líbilo.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu bylo pěkné, obchody jsou též v pořádku, pouze si musí člověk uvědomit, že ceny jsou v eurech. Udělali jsme několik výletů, všechny byly zajímavé - jeskyně, obec Lipice s hřebčínem - doporučuji, soliska atd. Vše bylo moc zajímavé a Slovinci jsou ocotní a milí.

Celkový dojem (4 / 5)

Slovinsko je moc hezká země, jsme rádi, že jsme jí navštívili, poučení pro nás, příště řešit dovolenou včas (tentokrát byly komplikace a dřív to nešlo), aby nás nečekalo pokud možno žádné nepříjemné překvapení jako tentokrát. Ono je tam také málo Čechů, tak možná lepší bydlení mají pro Němce a Rusi, kde si možná nedovolí je ubytovat, tak jako nás.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.