Windsor

Recenze hotelu Hotel Windsor **** - Malta

Pro ty, kteří jako my od ubytování na dovolené vyžadují mít se kde slušně, čistě vyspat, kde se osprchovat a kde případně večer chvíli posedět, je hotel naprosto vyhovující, a to i přes některé drobné výhrady dále.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj velký, prostorný, postele pohodlné. Pravidelně uklizeno a měněny ručníky. Na druhou stranu má některé vybavení (zejména koupelna) svá nejlepší léta za sebou a sneslo by rekonstrukci.

Strava a stravování (4 / 5)

Měli jsme pobyt jen se snídaní a ta byla standardní hotelová (bufet), bez jakýchkoliv připomínek.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Z vybavení hotelu jsme využili jen výjimečně bazén na střeše hotelu, jinak nic. Kladem je bezplatné Wi-Fi fungující oproti avízu, že bude jen v lobby a baru, i na pokoji.

Pláž a moře (2 / 5)

O pláži se moc hovořit nedá, kamenný pás podél promenády ve středisku Sliema, slušný vstup do vody jen zřídka přes schůdky. Pro náročné "plážáky" určitě cestovat jinam...

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel je v městské zástavbě, takže mezi ulicemi. Žádné rušivé hluky. Obchody a restaurace v dosahu.

Celkový dojem (4 / 5)

Pro naše požadavky, které máme na ubytování o dovolené, když čas trávíme drtivou většinou mimo hotel, naprosto vyhovující. Náročnější požadavky asi hotel bude plnit obtížně

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.