Hotel Zefir

Recenze hotelu Hotel Zefir Beach *** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

Vybavení hotelu: Pokoje dosti zašlé, omlácené skříně, fleky na kobercích, koupelna při příjezdu nebyla příliš uklizená, vyčnívající nezaizolované dráty. Měli jsme rodinný pokoj resp. dva pokoje propojené dveřmi. Chtěli jsme klimatizaci, museli jsme zaplatit za dvě (V obou pokojích je stejná postačuje jeden ovladač. Kuchyně výborná, venkovní bazén rovněž skvělí. Kurz v hotelové směnárně 1,90 Leva / 1€ ; v prní ulici za hotelem je 1,91 Leva / 1€, lepší kurz jsme nenalezli, resp. 1,92 v Burgasu. Parkování je za poplatek 10 Leva / den, na ulice nelze, policie rozdává každý den botičky. Pro cestu do Nesebaru volte autobus č.1, pro rodinu s dětmi stojí jízko 2,80 Leva, vláček 10 leva a taxi usmlouváte na 6 leva...autobus jezdí každých 12 min!

Ubytování (1 / 5)

Viz úvodní shrnutí, špinavé a omšelé pokoje

Strava a stravování (5 / 5)

Viz úvodní shrnutí, výborná

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

recepce...recepčí jsou velice znudělé, ale odpovídají bez problémů

Pláž a moře (5 / 5)

moře výborné, hned na začátku jsou placené slunenčníky 10 Leva/den. Pokud ho nevyžadujete, vydejte se podél moře na sever, kolem klubů CACAo apod. a narazíte na obrovskou krásnou pláž bez slunečníků!!!, za ní následuje nuda pláž :-)

Okolí hotelu (5 / 5)

Doporučuji půjčit auto

Celkový dojem (3 / 5)

Peměrně povedená dovolená, když člověk přimhouří oči nad nečistotou pokojů.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.