Detail recenze: Hotel Zefir Beach

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Marek Narovec:
Vybavení hotelu: Pokoje dosti zašlé, omlácené skříně, fleky na kobercích, koupelna při příjezdu nebyla příliš uklizená, vyčnívající nezaizolované dráty. Měli jsme rodinný pokoj resp. dva pokoje propojené dveřmi. Chtěli jsme klimatizaci, museli jsme zaplatit za dvě (V obou pokojích je stejná postačuje jeden ovladač. Kuchyně výborná, venkovní bazén rovněž skvělí. Kurz v hotelové směnárně 1,90 Leva / 1€ ; v prní ulici za hotelem je 1,91 Leva / 1€, lepší kurz jsme nenalezli, resp. 1,92 v Burgasu. Parkování je za poplatek 10 Leva / den, na ulice nelze, policie rozdává každý den botičky. Pro cestu do Nesebaru volte autobus č.1, pro rodinu s dětmi stojí jízko 2,80 Leva, vláček 10 leva a taxi usmlouváte na 6 leva...autobus jezdí každých 12 min!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Viz úvodní shrnutí, špinavé a omšelé pokoje


Strava a stravování

Viz úvodní shrnutí, výborná


Vybavení, služby a personál

recepce...recepčí jsou velice znudělé, ale odpovídají bez problémů


Pláž a moře

moře výborné, hned na začátku jsou placené slunenčníky 10 Leva/den. Pokud ho nevyžadujete, vydejte se podél moře na sever, kolem klubů CACAo apod. a narazíte na obrovskou krásnou pláž bez slunečníků!!!, za ní následuje nuda pláž :-)


Okolí hotelu

Doporučuji půjčit auto


Celkový dojem

Peměrně povedená dovolená, když člověk přimhouří oči nad nečistotou pokojů.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h