Letní dovolená

Recenze hotelu Hotel Zur Burg **** - Rakousko - Salcbursko - Kaprun

Nádherná dovolená ve velmi krásné přírodě .Odpočinek, relax, vypnutí od celodenních starostí a lidí se kterými musím pracovat celý rok. Opravdu jsem si fyzicky i psychicky odpočinula. Atmosféra hotelu a celého personálu k tomuto také velmi přispěla. Děkuji tímto všem. Nenašla jsem vůbec nic co bych mohla vytknout. Tento hotel můžu vřele doporučit a určitě se sem někdy vrátím. Ještě jednou VELKÉ DÍKY VŠEM !!!

Ubytování (5 / 5)

Pokoje komfortní, čisté, s balkónem, televizorem. Hotel je umístěn v klidném prostředí .

Strava a stravování (5 / 5)

Velká poklona kuchařům. Veškeré jídlo co jsme jedli nemělo sebemenší chybu. Velice chutné , nádherně připravené a naservírované. SMEKÁM. Poděkování patří číšníkům, kteří byli velmi ochotní a každý den nám pomáhali s překladem jídelního lístku, jelikož naše znalost němčiny je opravdu na nulové úrovni.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Poděkování usměvavým recepčním. Za ochotu, pomoc, zájem jak jsme se celý den měli atd. Nebylo dne ani minuty kdy by se mračily. Velice oceňuji jejich nabídky na výlety, vysvětlení podrobností a hlavně slovensky mluvící personál.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky (5 / 5)

Sjezdovky nelze hodnotit, byli jsme ubytovaní v září. Lanovky na vysoké úrovni. V pobytu zahrnuta slevová karta Zell am See Kaprun - veškeré lanovky , vstupy zdarma.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherné co víc napsat.

Celkový dojem (5 / 5)

SUPER SUPER SUPER!!!!!!!!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.