Tapolca, hotel Pelion****

Recenze hotelu Hunguest Hotel Pelion **** - Maďarsko - Západní Maďarsko - Tapolca

Velký hotel, moderně zařízený s perfektními službami.

Ubytování (5 / 5)

Čistý pokoj s klimatizací, trezorem,minibarem s ledničkou, tv s českým programem, wifi na pokoji, ručníky k bazénům, župany, balkon,prostorné soc. zařízení.

Strava a stravování (4 / 5)

Švédský stůl ráno i večer, výběr vždy více než bohatý. Jediná připomínka - několik druhů zákusků, ale v tom vedru pro děti (i dospělé) chyběla zmrzlina. Nápoje k večeři nebyly součástí menu a byly poměrně dost drahé.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení pokoje perfektní, venkovní bazény s vířivkami, tobogánem, dostatek lehátek. Možnost cvičení ve vodě nebo pobyt v léčebné jeskyni. Vnitřní bazén s teplou vodou jsme v tom horku nevyzkoušeli. Pro děti různé prolézačky, hřiště. Bylo avízováno i hlídání dětí s programem - nemáme vlastní zkušenost.

Okolí hotelu (5 / 5)

Z jedné strany hotelu je rozsáhlé parkoviště, druhá strana je k bazénům a zábavní zóně.V okolí hotelu směrem do centra je park, centrum je blízko, pěkná lázeňská promenáda v parku s několika obchůdky se suvenýry , jezírka s vodotrysky.

Celkový dojem (5 / 5)

Službami i vybavením hotel odpovídá hotelu se 4*.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.