Celkem pěkná, pohodová dovolená

Recenze hotelu Iberostar Club Boa Vista ***** - Kapverdské ostrovy - Boa Vista - Praia de Chaves

Chtěli jsme nějakou exotiku, ovšem Kapverdy, ač jsou tak prezentovány - posuzuji jen oblast, kde jsme byli - kouzlo exotiky nějak postrádají. Prostě slušný hotel, ničím neurazí, ale ani výrazně nenadchne.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj jsme měli bez specifikace výhledu, jinak CK chtějí příplatek i za výhled do zahrady, což mají téměř všechny pokoje! Bez příplatku - jen díky tomu, že nám kvůli problémům s Boeingy zkrátili dovolenou o 3 dny. Tak jsem na tom trvala. Před tím tvrdila CK, že jsou vyprodané... Pokoj - standartní vybavení, čistý, pohodlná postel. Denně doplňované šampony, sprch. gely, tělová mléka, voda k pití. Jen voda, protože je tam 24 hod. denně otevřený bar u recepce. Tak nic víc není třeba.

Strava a stravování (5 / 5)

Největší + hotelu, zatím nejlepší, co jsme kdy měli... Obrovský výběr, kvalitní potraviny, hodně mořských plodů, dobré pití (až na točená vína - nechutné, byly cítit plísní). Vína za příplatek v lahvích výborná, vše ostatní OK. Hodně exotického ovoce. Snídaně poměrně pozdě, začínaly v 7:30 hod., ovšem pro hladové lidi byla na baru u recepce nonstop naplněná lednička - pití, sendviče, zákusky, jednohubky, sýry, šunka, ovoce...….. Sekt nabízený už u snídaně... :))

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení dostačující, vše neopotřebované. Lehátka pohodlná, bazén čistý, v květnu - uvítala bych alespoň o 3 stupně teplejší, ale to je můj subjektivní dojem. Spoustu aktivit s animátory, večerní show byly výborné. Personál vše stíhal, byla pohoda.

Pláž a moře (3 / 5)

Hotel je na útesu, má krásný výhled na oceán a pláž. Bar na pláži v půli cesty od hotelu k oceánu. Hezká procházka. Pláž čistá. Oceán za našeho pobytu o něco málo teplejší, než bazén. Ovšem tady velké mínus. Když jedu k moři, chci se koupat v moři a ležet na pláži. Vzhledem k velkým vlnám a zrádným zpětným proudům - lidi se topili, protože nevěří - plavat nešlo. Komu tedy stačí ležet u bazénu, nebo poskakovat u břehu ve vlnách, ten bude spokojený. Ovšem můžu posoudit jen dané období. Třeba je to někdy klidnější. Stálý vítr - díky za něj. Jinak by nešlo na slunci vydržet. I přes vysoký ochranný faktor zarudlá kůže.

Okolí hotelu (3 / 5)

Bezprostřední okolí hotelu udržované, jinak - nic. Pár keřů, koz a koní :)). Do města Sal Rei jsme využili hotelový taxík - 10 euro. Zpět za méně, taxíků je spoustu po městě...no. Viděli jsme, stačilo. Číňani vedou všechny kamenné obchody ve městě, ve kterých jsme byli. Zboží jako od našich Vietnamců.... :))

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově nemůžu říct, že bych byla nespokojená, ale ani nejsem příliš nadšená. Snad jen z jídla a pití, ale to jaksi nestačí. Hotel je super pro páry a party mladých lidí, nevhodný pro děti vzhledem k oceánu.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.