NO STRESS !

Recenze hotelu Iberostar Club Boa Vista ***** - Kapverdské ostrovy - Boa Vista - Praia de Chaves

Dovolená plná kontrastů.

Ubytování (3 / 5)

Hotelové pokoje jsou umístěny ve vilkách v krásné zahradě. Co se týká vybavení je vidět, že do nábytku a údržby budov se neinvestuje. Postele jsou však pohodlné. V průběhu pobytu jsme řešili s personálem hotelu následující závady: zaražená zátka v umyvadle - nešla uvolnit - nešlo používat umyvadlo, bezdůvodně přestal odtékat záchod - voda se vracela zpět (na hotelu v té době řešili odpady, všude to smrdělo), nešel televizní signál asi tři dny( na pokoji není radio ), dvakrát jsme se nedostali na kartu do pokoje, asi třikrát ráno netekla voda - obzvlášť příjemné při ranní hygieně. To jsou asi ty hlavní závady. Sice se nám písemně omluvila hlavní manažerka hotelu, ale faktem je, že jsem byl skoro obden na recepci a místo "NO STRESS" jsem vyřizoval požadavky na odstranění závad. A asi jsem v tom nebyl sám.

Strava a stravování (4 / 5)

Byli jsme překvapeni pestrostí, dostatek všeho i plodů moře. Nikdy nic nechybělo. Z naší strany plná spokojenost.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Vybavení hotelu určitě neodpovídá udávaným pěti hvězdám. S bídou bych dal tři a to bych ještě přemýšlel.Personál se snažil, uklizeno bylo každý den, předváděli různé variace labutí apod. z ručníků a lístků. Bylo to pěkné.

Pláž a moře (5 / 5)

Proto jsme tam jeli, abychom to uviděli na vlastní oči. Turisty "nepolíbená" pláž a Atlantik. To prostě nemá chybu. Doporučuji výlet na Santa Monicu. Když už nic jiného, toto stálo za to . Je třeba počítat se stálým, celkem silným větrem. K našemu překvapení byly jak v hotelu tak i na pláži mouchy.

Okolí hotelu (2 / 5)

Prakticky nelze hodnotit - kameny, písek, kozy, osli...... Ale to jsme věděli, takže žádné překvapení. Pro milovníky koček - v hotelu a okolí je jich plno a hotel se o ně stará - asi kvůli hlodavcům.

Celkový dojem (4 / 5)

Chtěli jsme poznat tento kout světa a byli jsme spokojení. Lidé jsou příjemní ale chudí. Fandíme jim, aby se i díky rozvíjející turistice měli lépe. Určitě tento hotel není vhodný pro malé děti - nudily by se, pro velké zde hrozí nebezpečí v podobě oceánu. Plavčíci velké vlny a pobyt v oceánu moc neřeší. Hlavním mottem ostrova je NO STRESS. Zjistili jsme, že toto ovšem platí pouze pro obyvatele ostrova a personál hotelu. Nám se toto motto v průběhu pobytu zdaleka vyhnulo.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.