Opravdu luxus

Recenze hotelu Iberostar Club Boa Vista ***** - Kapverdské ostrovy - Boa Vista - Praia de Chaves

Nejlepší dovolená v mém životě a to jsem procestoval několik zemí.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje pěkné. Sice jsem zažil již lepší, ale těmto se nedá také nic vytknout. Wifi na pokojích byla pomalá. Jinak každý den nová lahev vody, telefon, ručníky, televize s několika programy.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravě není absolutně co vytknout. Jedním slovem LUXUS. Kam se hrabe Turecko či Dubaj. Každý den několik druhů masa, šunka, výběr z několika druhů příloh, dezerty, ovoce. Nápoje na barech kvalitní. Přítelkyně tam snad za těch 13 dní vypila 4 flašky malibu s ledem a několik litrů kvalitních mochitt. Pivko se dalo pít. Víno téměř ve všech barech teklo proudem a hlavně bylo kvalitní. Dámy si pochutnaly na koktejlech, které byly opravdu TOP. Jídlu se opravdu nedá nic vytknout.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

vše na vysoké úrovni. Jen mi vadila slaná voda v bazénech.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláže jsou v Kapverdách jak v ráji. Nádherný světlý písek, málo lidí, moře čisté. Jediné na co si dávat pozor jsou velké vlny.

Okolí hotelu (3 / 5)

poušť, poušť a poušť :-)

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel je opravdu špičkový. Zažil jsem hodně, ale toto nemělo absolutně chybu. Škoda , že zájezd byl tak drahý 36.500,-Kč /13dní (11 nocí). Stálo to, ale za to !! Všem doporučuji!

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.