Detail recenze: Iberostar Club Boa Vista Hotel

  Kapverdy, Boa Vista, Praia de Chaves

5/5

Soňa:
Příjemný hotelový komplex, který je rozlohou oproti ostatním hotelům na Boa Vistě spíše menší. Nenajdete zde pět bazénů, několik restaurací apod., ale o to útulněji na mě působí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Já byla ubytovaná ve vzdálenějším pokoji dvoulůžkovým pokoji s oddělenými lůžky. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon. Pokoj byl temnější, ale na přespání bohatě stačí. Vše fungovalo. Dále je možnost i pokojů s výhledem na moře. Větší rodinné pokoje, apod.


Strava a stravování

Jídlo po celou dobu pobytu byla skvělé. V rámci all inclusive je velký výběr čehokoli. Občerstvení je k dispozici po celý den. Během noci jsou možné malé snacky v Lobby baru. Každý den je k večeři jiný typ kuchyně. Je možné navštívit i speciální restauraci s vícechodovým menu - za poplatek.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu velmi milý, část z nich umí alespoň pár slovíček česky. V rámci areálu je na je jeden velký bazén, plus jeden menší dětský bazén. Animační programy pro děti i dospělé. Možnost využít SPA hotelu.


Pláž a moře

Pláž je v rámci hotelového areálu přístupná po dlouhých schodech. Hned pod nimi je však plážový bar, kde je možné se občerstvit :) pláž je písčitá. Písek je zde opravdu jemný, nepálí. V době pobytu byly velké vlny, což je pro Kapverdy typické. Většinu dní je tedy vztyčená červená vlajka.


Okolí hotelu

Z jedné strany hotelu se nachází sousední hotel Royal Horizon. Z druhé strany písek. Jsou tedy možné dlouhé procházky po pláži nebo si půjčit například čtyřkolku a projet si ostrov na čtyřkolce.


Celkový dojem

Tento hotel na mě působil velmi mile, rodinně, pohodově. Ráda bych se tam ještě někdy vrátila. Kouzlo mu určitě dodával i náš současný delegát Martin, který veškerý personál perfektně zná a učí česky. Jediné mínus - každý večer nás přiletěli navštívit i komáři.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Iberostar Club Boa Vista Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h