Prohlídka hotelu Iberostar Hacienda Dominicus *****

Recenze hotelu Iberostar Hacienda Dominicus ***** - Dominikánská republika - La Romana - Bayahibe

Tento 5 hvězdičkový hotel je situován v letovisku Bayahibe, malebné vesničce na jižním pobřeží Dominikánské republiky. Má ideální pláže pro strávení pohodlné a luxusní dovolené v Karibiku. Byl navržen pro páry i rodiny s dětmi. Hotel je vzdálen cca 60 min od letiště Punta Cana.

Ubytování (5 / 5)

Tento dvoupatrový hotel nabízí 502 pokojů s možností výběru ze 463 dvoulůžkových pokojů, 39 junior suites a 2 lůžkových pokojů pro handicapované. Všechny pokoje jsou vkusně a luxusně zařízené.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Skvělý hotel s bezkonkurenčními službami. Personál neskutečně milý, příjemný a usměvavý. Svým hostům nabízí lobby, bar, WiFi v lobby v ceně, bufetovou restauraci, 4 a la carte restaurace (gourmet, grill, japonskou, mexickou), několik barů, butik, minimarket, obchod se suvenýry, kadeřnictví, prádelnu.

Pláž a moře (5 / 5)

Nádherná písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Moře je tyrkysové modré a společně s bílým pískem vytváří pravý karibský ráj.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel Iberostar Hacienda Dominicus je tou nejlepší volbou pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou Karibiku.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.