Prohlídka hotelu Iberostar Punta Cana *****

Recenze hotelu Iberostar Punta Cana ***** - Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro

Hotel Iberostar Punta Cana je 5 hvězdičkový nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází podél nádherné pláži Bavaro v severovýchodní pobřeží ostrova Dominikánské republiky. Tento luxusní hotel má 427 pokojů určené především pro dovolenou pro páry, ale také pro rodiny s dětmi.

Ubytování (5 / 5)

Hotel Iberostar tvoří 427 pokojů, 1607 místností a zaměstnává více než 2000 lidí. Nabízí moderní romantické pokoje Junior Suite, 2 lůžkové pokoje s manželskou postelí a apartmá typu Junior vybavené kabelovou TV, klimatizací, minibarem, soukromým balkónem a telefonem. Téměř každý pokoj nabízí báječný výhled na oceán. Koupelny jsou vybaveny župany, vanou a fénem.

Strava a stravování (5 / 5)

Hotel nabízí 24 h all inclusive (plná penze formou bufetu) s možností až 3 večeří á la carte během jednoho týdne, občerstvení a zmrzlinu. Dále v rámci 24 h all inclusive nabízí místní a vybrané mezinárodní značkové alkoholické i nealkholické nápoje včetně piva, lihovin, koktejlů, vín a nealkoholických nápojů. Nápoje na diskotéce jsou v rámci all inclusive do 03.00. Hotel má 6 restaurací.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

24-hodinová all-inclusive servis, plážová tělocvična, noční představení a diskotéka. Hosté mají přístup do tématických akcí, obchody a další v nedaleké ulici, stejně jako kasino v hale Iberostar Dominicana. Hosté mohou využít parní lázně, jacuzzi a solárium. Sportovní zařízení nabízí lukostřelbu, plachtění a plážový volejbal a další. Nejoblíbenější služby: komfortní transfer, voda v ceně, pozdní snídaně, komfortní check out.

Pláž a moře (5 / 5)

Nádherná písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Moře je tyrkysové modré a společně s bílým pískem vytváří pravý karibský ráj. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel se nachází římo na pláži Playa Bavaro, vedle hotelu Iberostar Dominicana, jehož zařízení je možné sdílet.

Celkový dojem (5 / 5)

Krásný nově zrekonstuovaný hotel uspokojí i tu náročnější klientelu.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.