Detail recenze: Hotel Jaz Tour Khalef

  Tunisko, Sousse

4/5

Jiří Novotný:
Průměrná dovolená. Na termín od 3.9. - 10.9. 2020 nic moc počasí, nečekal jsem.

Ubytování

Byť hotel není z nejnovějších, je pořád v dobré kondici, není nic na coby se dalo stěžovat.


Strava a stravování

Zde lze hotel hodnotit na 1*. Strava výborná, čerstvá, skvělý výběr, jídlo chutné, dostatek ovoce, zeleniny. Nebylo nic, co by nám chybělo!


Vybavení, služby a personál

Doba kovidová, čili veškeré aktivity v hotely odstaveny. Personál hodnotím velice pozitivně, příjemný, úslužný, ochotný, zde není co vytknout.


Pláž a moře

Bohužel asi největší zklamání bylo právě moře a tak jsem se na ně těšil. Moře bylo sice teplé, nicméně špinavé, plné odpadků. Co přinesla bouře se snad ani nedá popsat, hromada plastů, všemožných odpadků, vše co plave byla možnost najít a sebírat! Fakt je, že snaha místních o úklid na pláži před hotelem sice byla, je to ovšem sisifofská práce, jen co něco málo uklidí, připlave další svinstvo. Vůbec nejsmutnější pohled byl na dvě turistky, které našly igelitový pytel (kde jinde než v moři) a začaly do něj sbírat plovoucí odpadky. To vážně vidět nechcete :(


Okolí hotelu

Klasická Afrika, zde myslím každý bude vědět o čem píši. Každý resort se stará pouze o to své, zbytek už nikoho nezajímá, čili nic, co by oku turisty lahodilo.


Celkový dojem

V našem soukromém žebříčku hodnocení zájezdu tento zájezd hodnotíme spíše jako podprůměrný, není nic, proč bychom se sem chtěli vrátit. CK ani hotelu pochopitelně nelze vyčítat, že nám ze sedmi dnů dovolené dva dny komplet propršely (jakože fest, poctivá bouřka) a den a půl byl pod mrakem, to je holt příroda.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Jaz Tour Khalef

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno