Super dovolená

Recenze hotelu Jiva Beach ***** - Turecko - Fethiye - Fethiye

Naprostá spokojenost se službami a s nabídkou tohoto hotelu. Byla to jedna z nejhezčích dovolených v Turecku.

Ubytování (5 / 5)

Měli jsme rodinný pokoj, který měl dvě místnosti. Úklid každý den včetně doplňování vod do minibaru. Nelze nic vytknout.

Strava a stravování (5 / 5)

Výtečné. Supr nabídka jídla a navíc vše bylo velmi dobře dochuceno. Vybere si opravdu každý a spíše je problém tam nepřibrat :-). Kdybych mohl dát více hvězdiček, tak je dám :-)

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Velmi ochotný a milý personál, služby na úrovni 5*. Je tam i bar, který je otevřen 24 hodin denně a kromě nápojů nabízí i zákusky, sendviče a pečivo. Super v případě, že do hotelu dorazíte buď brzy ráno nebo až po večeři. Jinak je tam dobré SPA a sportovní využití po celý den ( animátoři se snaží :-)). Bohužel, pokud chcete jít k bazénu, tak musíte počítat s tím, že někteří turisté si lehátka "rezervují" již brzy ráno , takže po snídani je výběr místa u bazénu značně omezen, ale toto je obecný problém.... Skluzavky jsou vhodné i pro menší děti.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž čistá, průběžně se uklízí . Na pláži navezen písek, jinak jsou tam oblázky, které zasahují i cca 1 m do vody, potom písek. Boty do vody nejsou potřeba. Bohužel voda je zakalená z důvodu zvířeného písku ve vodě, takže při šnorchování nic neuvidíte. Odpoledne dosti doufá ( ale je to příjemné) a z tohoto důvody jsou na moři cca 0,5-1 m vlny, takže děti se vyřádí. Počet lehátek na pláži je dostatečný, takže není problém.

Okolí hotelu (4 / 5)

Kousek od hotelu je zastávka Dolmuše,která Vás zaveze do Fethyie nebo lze dojít na promenádu na pláži CALIS.

Celkový dojem (5 / 5)

Naprostá spokojenost. Doporučuji všem

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny
  • Mládež
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.