Joanna pro klidnou dovolenou

Recenze hotelu Joanna Aparthotel ** - Řecko - Korfu - Sidari

Kdo hledá klidnou dovolenou s pěší dostupností rušného centra letoviska Sidari a nevadí mu docházet na pláž cca 1 km, je to ideální volba. Joanna je sestřiným ubytkem hotelu Summer Time, který je blíže centru i plážím a lze využívat jeho služby ve stejné míře. Joanna je klidný a příjemný hotel v zahradě, k dispozici lehátka a slunečníky u bazénu, pohodička, prostě fajn.

Ubytování (4 / 5)

Trochu pokulhává sociální zázemí, nečekejte nablýskaný luxus, ale pro základní hygienu je postačující. Jen avizovaná výměna ručníků za celý týden neproběhla....

Strava a stravování (4 / 5)

Klasická řecká kuchyně, my ji máme rádi, takže za nás jednička.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Bazén super, čistý, udržovaný. Personál milý, záleží samozřejmě na tom, jak se k místním chovají turisté.

Pláž a moře (5 / 5)

Na nejbližší pláž je to cca 1 km, alespoň člověk pro sebe něco udělá. První nejbližší pláž je Apotripiti Beach, ať přijdete v kolik chcete, platíte 8 euro za dvě lehátka a jeden slunečník. Zvláštní část pláže je bezplatná, pokud vám nevadí ležet na vlastní osušce. Vstup do vody pozvolný, k ostrůvkům naproti lze prakticky dojít. Pláž je krásná. Další možnosti koupání a slunění na pláži u kanálu d´Amour - úžasné!

Okolí hotelu (3 / 5)

Běžný řecký venkov. Naproti hotelu hýká oslík, u silnice lze zaparkovat vypůjčená auta, čtyřkolky a motorky. Půjčoven je v centru Sidari několik.

Celkový dojem (4 / 5)

Kdo nečeká luxus, ale podstatné je pro něho příjemné zázemí a klid s dobrým dosahem zábavy, neměl by být zklamán.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.