Novoroční dovolená v Jomitien Palm Beach

Recenze hotelu Jomtien Palm Beach Hotel & Resort **** - Thajsko - Pattaya - Jomtien Beach

Pokud budeme hodnotit hotel, pak určitě obstojí i jako 4*. Někde se udává 3*, někde 4*. Rozhodně patří k tomu lepšímu v tropických krajích. Velmi zdvořilý a ochotný personál, milí, usměvaví lidé, na hotelu i v pokojích čisto.

Ubytování (5 / 5)

Měli jsme 2 lůžkový pokoj typu superior s přistýlkou pro 3 osoby. Pokoj ovšem měl 2 naprosto kvalitní postele, jednu velkou a jednu o něco užší. Takže naprostá spokojenost. Jediné, co tyhle hotely (ale nikde na světě) nezvládají je to, že ačkoliv vědí, že tam budou 3 osoby, nedají do koupelna 3 skleničky, na pokoji také jen 2 hrníčky na kávu či čaj. Zde zvládly bez upozorňování 3 osušky i 3 ručníky. Jinak pokoj byl denně pěkně uklizen, nové čisté osušky. Pokoj bez balkónu, ale to platí o celém hotelu. On žádné pokoje s balkonem nemá. Co bylo překvapivé bylo to, že wifi byla i na pokoji i v lobby velmi kvalitní a zcela zdarma!

Strava a stravování (4 / 5)

V hotelu jsme chodili pouze na snídaně. Opět na poměry v Thajsku velmi dobrý výběr. Thajci k snídani jedí hodně rýže a podobných pokrmů, pro lidi z Evropy tam bylo také docela dost jídel (vajíčka, párečky, šunka, sýry, salámy, uzené maso a pod.). Slavnostní večeře na Silvestra byla opravdu pojatá velkolepě, prase na rožni, krocan na USA styl, mořské plody, zelenina, exotické ovoce, zákusky. Trochu dojem pokazilo, že jsme si museli kupovat pití, které bylo dost drahé - lahev šampaňského z 7.200 THB, což je cca 5 tis. Kč.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Jak už jsem uvedl, personál hotelu maximálně zdvořilý, uctivý i milý. Služby, které jsme potřebovali, např. před odjezdem bylo kam si dát bezplatně kufry pod střežení. Bazén je pěkný, čistý, ale toto pohostinství jsme neužili, protože jsme jeli pochopitelně k moři.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře na Jomtien beach je v celé Pattaya nejhezčí a myslím, že na koupání jedině použitelné. Na pláži si může každý dopřát vše, co potřebuje. Vše vám prodají za velmi rozumné ceny přímo na pláži, od opalovacích krémů, přes nádherné cizokrajné ovoce, krevety, masáže, pedikúru, manikúru až po sluneční brýle nebo hodinky všech světových značek (jen upozorňuji, že snad každý pochopí, že značku Rolex či Breitling nekupuje za 1000 Kč v originálu). Letos bylo moře velmi čisté.

Okolí hotelu (5 / 5)

Pro lidi, kteří se chtějí toulat exotickými uličkami a množstvím restaurací, masážních salónů, krámků se vším možným je tahle oblast opravu krásná. Za nevelký poplatek si zajedete na různé atrakce, jako jsou plovoucí trhy, mini Siam, velký Budha apod. Stejně tak je zajímavé si zajet do centra města Pattaya na Walking street, či do obchodních domů nebo se je procházet po ulicích plných obchodů a služeb.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkově hodnotím dovolenou jako příjemně strávený čas v teple Thajska v době, kdy u nás se choulíme do péřových bund a kulichů.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.