Soukromí, klídek, pohoda

Recenze hotelu Kaissa Beach Hotel *** - Řecko

Protože vyhledávám pouze ubytování, které mi poskytuje dostatek soukromí, sousedy nerušený pobyt, apartmán 2+kk v Kaissa Beach jsem si skutečně užila. Malé letovisko s dostatkem možností najít si své místečko na pláži (částečně písek a kameny) přímo před hotelem je opravdu útočištěm klidu a nikým nerušené relaxace. Samozřejmě mi dost vadí Řeky nově zavedené taxy za ubytování, připadá mi nelogické a neseriózní zaplatit dalších 35 Euro za pobyt, když si zájezd (samozřejmě včetně ubytování) zaplatím u CK. Ale s tím, bohužel, nic nenadělám.

Ubytování (5 / 5)

Příjemný apartmán s vlastní kuchyňkou (varná konvice, nádobí...) a balkonem s výhledem na moře

Strava a stravování (3 / 5)

Strava průměrná, jak je v Řecku zvykem, jen se pozastavuji nad tím, že jsme za celou dobu pobytu nedostali ani kousek čerstvého ovoce!

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Manažer a jeho spolupracovník nesmírně vstřícní a příjemní, samozřejmě se domluvíte anglicky (a nejen tam, ale v každém sebemenším supermarketu). Přestože netrvám na každodenním úklidu a výměně ložního prádla a ručníků, za 7 dní přišla uklízečka jednou!

Pláž a moře (4 / 5)

Už jsem shora popsala. Moře čisté, občas bouřlivé, ale to ke Krétě patří.

Okolí hotelu (4 / 5)

Čisté, v dosahu supermarkety a obchody se suvenýry a oblečením.

Celkový dojem (4 / 5)

Za mě naprosto příznivý, jela jsem se hlavně vykoupat a relaxovat. Obojí jsem v Kaise našla. Nedoporučuji těm, co mají pocit, že se na dovolené musí hlavně bavit (tančit, opíjet se), jinak jí považují za promarněný čas.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.