Detail recenze: Kalia Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Kato Gouves

3.3
Průměrné
Průměrné 445 Recenzí
Vynikající
94
Velmi dobré
138
Průměrné
94
Špatné
60
Příšerné
59
Umístění
4.1
Kvalita spánku
3.4
Pokoje
3.2
Služba
3.8
Cena/kvalita
3.6
Čistota
3.8
4/5

Jultes:
Byli jsme spokojeni, jak s ubytováním tak se stravou.

Ubytování

Ubytování hezké, prostorné, zmodernizované, klimatizace.


Strava a stravování

Strava byla chutná, časté obměny jídla, vždy bylo co vybrat. Skoro každý den nějaká ryba v nabídce. Zeleniny na výběr dostatek. Ovoce jen sezónní - melouny, nektarinky. Několik druhů sladkých zákusků. K pití čepované limonády ala cola, sprite, fanta,soda, pivo, víno nic moc.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu i jídelny a baru příjemný. Úklid denně, ručníky výměna ob den.


Pláž a moře

Pláž je veřejná. Nefunkční sprchy. Moře čisté, většinou klidné, pozvolný vstup do moře vhodný i pro malé děti. Pláž nebyla přeplněná. Nicméně v okolí se nachází mnohem hezčí pláže a vyplatí se půjčit si auto a ostrov projet.


Okolí hotelu

Letovisko je spíš menší,klidnější. Centrum města je asi přes půl km dál od hotelu. V blízkosti hotelu jsou tři obchůdky, několik restaurací a půjčovna aut, autobusová zastávka. Nejbližší okolí hotelu není nic moc. Kousek dál je aquarium. Někomu mohou vadit letadla, která tam často přelétají jelikož letiště Heraklion je nedaleko.


Celkový dojem

Byli jsme spokojeni. Hotelu nebylo co vytknout. Vyplatí se půjčit auto, Kréta je krásná.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.