Recenze - Kalia Beach

Recenze hotelu Kalia Beach Hotel *** - Řecko - Kréta - Kato Gouves

Ubytovali nás v apartmánu Eleni, který byl nejdál (cca 350m), mimo areál Kalia Beach a totálně odporný. Špinavý, ze země vedly kabely, s kuchyňským koutem, ikdyž jsme měli all inclusive. Po okamžitém telefonátu delegátce nám s recepčním navrhli odvoz na 1 noc do jiného hotelu od stejného majitele a zbytek pobytu strávit v hlavní budově Kalia Beach v pokoji superior, který je normálně za příplatek 15euro/noc, ale pro nás zdarma. Nesnažili se to vůbec řešit, vůbec se nás na nic neptali a hned nabídli nejluxusnější pokoj, protože ví, že to tam je prostě odporný. Jeli jsme s exim tours a opravdu nechápeme jak si toto můžou dovolit.

Ubytování (1 / 5)

viz uvodni shrnuti.

Strava a stravování (3 / 5)

Malý výběr jídla, každý den kuřecí maso a hranolky. Jídlo nandává kuchař, nemůžete si nabrat samy. Chyběly např. ryby. Z ovoce jen meloun, jeden druh zákusku. Na to, že jsme měli zaplaceno all inclusive, to bylo po stránce stravování slabší. Z pití na výběr cola, fanta, sprite, voda, džusy, víno, pivo, brandy, ouzo a raki. Odpoledne k dispozici zmrzlina a buď malý toustík, nebo párek v těstíčku.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Wifi na recepci, u bazénu a v restauraci. Úklid obden, v neděli neuklízí. Výměna ložního prádla v půlce pobytu, ale pouze pokud máte lepší pokoj v hlavní budově. Personál milý, vstřícný. Pro hosty hotelu k dispozici pouze uzavřená restaurace, venkovní taverna s výhledem na moře pouze pro kolemjdoucí.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž se nachází cca 200 m od hotelu, nikoli hned přes silnici. Foukal hodně vítr, tudíž byly velké vlny a špinavé moře.

Okolí hotelu (2 / 5)

V okolí pár taveren, supermarketů a obchůdků se suvenýry. Toť vše. Žádný noční život, spíše pro ty co hledají klid. Doporučujeme půjčit auto a projet ostrov a navštívit krásnou pláž Matala:)

Celkový dojem (3 / 5)

Po ubytování v luxusním pokoji to byla nakonec super dovolená.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.