Kaya Artemis

Recenze hotelu Kaya Artemis Hotel ***** - Kypr - Famagusta - Bafra

Hotelový komplex s 700 pokoji. Let operován tureckým charterem s dosluhujícím 737-400, nicméně dávají jídlo oproti Travel Service. Mezipřistání v Turecku. Let cca 5h vč.mezipřistání.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je buď ve budovách mimo hlavní hotel. Stavby jsou umístěny podél kryté cesty k moři až do vzdálenosti cca 500m od moře a 300m od jídelny. Pokoje čisté, s kobercem. Vždy denně uklizené. Minibar zdarma a doplňovaný denně.

Strava a stravování (3 / 5)

obrovské množství stále se opakujcích pokrmů. Pokrmy jsou připravovány z těch nejlevnějších potravin, hlavně ve velkém množství. Neumí připravit ryby. Hodně jehněčího a kuřecího masa. Sýry jsou pouze hodně slané. Servis nápojů OK, zvláště pak alkoholické nápoje u baru vč. velmi drahých a to v rámci AI.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Skvělá služba je denní výměna plážových osušek zdarma. Tobogány pro děti i dospělé. Mnoho animačních programů pro děti i dospělé. Mnoho barů na pláži.

Pláž a moře (5 / 5)

Hotel je umístěn u nově vznikajících hotelových komplexů, takže kromě Kaya Artemis tam není nic. Je možno jít cca 700m po prázdné a čisté pláži a pak nerušeně (bez lidí) plavat zpět. Hotelové molo s možností skákání do vody z 2m výšky. Na molu je možno koupit za cca 150€ přístřešek na slunění. Na pláži jsou sprchy, převlékárny a WC. Snadná dostupnost barů s jídlem pitím a zmrzlinou. Moře ve mělké a velmi teplé. Krásná písečná pláž, kterou vzhledem k teplotě písku nejde překonat bez bot.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je uprostřed ničeho. Není kam večer jít na procházku, lte kompenzovat v hotelovém baru kvalitním alkoholem.

Celkový dojem (5 / 5)

Spokojenost. Vhodné půjčit si auto (jezdí se vlevo), výlety s CK jsou předražené. Nádherné hrady v okolí (30km - 80km). Obrovské kongresové centrum.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.